ZÁPAS
24.07.18 | kvalifik. | Alice Rame | Aymet Uzcategui | 6-2, 4-6, 6-1 | Horb | antuka |
ŠTATISTIKY
Alice Rame | Aymet Uzcategui | |
1. podanie % | 50/78 (64%) | 47/77 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/50 (64%) | 22/47 (47%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/28 (61%) | 16/30 (53%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 39/77 (51%) | 29/78 (37%) |
Vyhrané body celkom | 88/155 (57%) | 67/155 (43%) |
Dvojchyby | 4 | 5 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Alice Rame | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Aymet Uzcategui | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alice Rame | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Aymet Uzcategui | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alice Rame | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Aymet Uzcategui | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alice Rame | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Alice Rame | 5-2 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
Alice Rame | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Aymet Uzcategui | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alice Rame | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Aymet Uzcategui | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alice Rame | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Aymet Uzcategui | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alice Rame | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Aymet Uzcategui | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alice Rame | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Aymet Uzcategui | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Alice Rame | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Alice Rame | 1-0 | |
Alice Rame | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Aymet Uzcategui | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alice Rame | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Aymet Uzcategui | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alice Rame | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alice Rame vs. Aymet Uzcategui - Vzájomné zápasy
24.07.18 | kvalifik. | Alice Rame | Aymet Uzcategui | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | Horb | antuka |
Alice Rame form & Aymet Uzcategui form
Alice Rame - posledné zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.04.24 1. kolo | vs. Manuela De Lorenzo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Anne Schaefer | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Marie Benoit | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Angelica Sara | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 1-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Daniela Vismane | 6-2, 4-6, - Alice Rame - skreč | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Doga Turkmen | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Amarissa Kiara Toth | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mile Cibulskyte | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 kvalifik. | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Solana Sierra | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Ylena In-Albon | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
25.01.24 3. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Ania Hertel | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 3-6, 0-6 | detail zápasu |
Aymet Uzcategui - posledné zápasy
Fed Cup - antuka | ||||
08.02.20 Rubber 1 | vs. Barbara Gatica | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.02.20 Rubber 1 | vs. Lara Escauriza | 5-7, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Montserrat Gonzalez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.19 kvalifik. | vs. Paula Kania | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Irapuato - tvrdý | ||||
05.03.19 kvalifik. | vs. Laura Pigossi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Norman - tvrdý | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tyler - tvrdý | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Florence - tvrdý | ||||
15.10.18 2. kolo kval. | vs. Paula Cristina Goncalves | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Payton Andrews | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Dobrich - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Ponomar | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bad Saulgau - antuka | ||||
31.07.18 kvalifik. | vs. Helene Scholsen | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Federica Bilardo | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
24.07.18 kvalifik. | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Versmold - antuka | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Katarzyna Piter | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Stuttgart Vaihingen - antuka | ||||
26.06.18 kvalifik. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.06.18 1. kolo kval. | vs. Vivien Carolin Kutacova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Les Franqueses - tvrdý | ||||
21.05.18 kvalifik. | vs. Charlotte Roemer | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Kayla Greco | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Wiesbaden - antuka | ||||
24.04.18 kvalifik. | vs. Laura Schaeder | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.04.18 1. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Chiasso - antuka | ||||
16.04.18 kvalifik. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Laura Schaeder | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
28.03.18 2. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 6-74, 0-6 | detail zápasu |