Srbsko
29.04.97, 27 rokov
29.04.97, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
27.12.01, 22 rokov
27.12.01, 22 rokov
Aleksandra Stosic vs. Emily Meyer - Vzájomné zápasy
05.03.18 | kvalifik. | Aleksandra Stosic | Emily Meyer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Heraklion | antuka |
Aleksandra Stosic form & Emily Meyer form
Aleksandra Stosic - posledné zápasy
Baja - antuka | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Vivien Abraham | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
17.07.18 kvalifik. | vs. Cristina Ene | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
09.07.18 kvalifik. | vs. Barbara Kotelesova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Camilla Raggi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Ema Mulalic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Domenika Turkovic | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Silvia Njiric | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
31.05.18 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.18 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Noa Krznaric | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Camelia-Elena Hristea | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Teodora Vancagovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Scarlett - Rebecca Alhorn | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
07.03.18 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.18 kvalifik. | vs. Emily Meyer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Maria Marnellou | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Mila Mejic | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
25.02.18 kvalifik. | vs. Dagmar Dudlakova | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Antoniou | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Anda Karanusic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Gabriela Horackova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Muazzez Demirci | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.17 kvalifik. | vs. Eliz Maloney | 4-6, 6-3, 7-69 | detail zápasu | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Draganova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
18.09.17 kvalifik. | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Yasmeen Ghaoui | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
13.09.17 1. kolo | vs. Viktoria Surova | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Emily Meyer - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Asylzhan Arystanbekova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Naomi Jackson | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
26.09.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Broadfoot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý | ||||
12.10.21 kvalifik. | vs. Anita Sahdiieva | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Chhinda Som | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
05.10.21 1. kolo kval. | vs. Deniza Marcinkevica | 6-3, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 2-6, 0-1, - Emily Meyer - skreč | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Alpha Ambaye | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Diana Chehoudi | 0-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Karolayne Da Rosa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Nina Stojanovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Aneta Kulhankova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 4-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
16.12.18 1. kolo kval. | vs. Nadja Ramskogler | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.12.18 kvalifik. | vs. Ambre Feder | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.12.18 1. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Marta Lesniak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.18 1. kolo | vs. Emily Casteleyn | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Caslano - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Cristiana Ferrando | 7-5, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Schio - antuka | ||||
23.07.18 kvalifik. | vs. Bianca Turati | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Cristina Elena Tiglea | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Aline Thommen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Sarah Pospischill | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Anastazja Rosnowska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
12.03.18 kvalifik. | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Lana Brezanin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
05.03.18 kvalifik. | vs. Aleksandra Stosic | 4-6, 4-6 | detail zápasu |