Rusko
07.02.96, 28 rokov
07.02.96, 28 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Poľsko
07.10.97, 26 rokov
07.10.97, 26 rokov
Sabina Shaydullina vs. Aleksandra Buczynska - Vzájomné zápasy
05.12.16 | kvalifik. | Aleksandra Buczynska | Sabina Shaydullina | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Sabina Shaydullina form & Aleksandra Buczynska form
Sabina Shaydullina - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Melis Yasar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
08.08.18 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.18 1. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 6-4, 4-0, Daria Kruzhkova - skreč | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Azaliya Badegyeva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Arina Kuznetsova | 3-0, Arina Kuznetsova - skreč | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Nefedova (1997) | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.18 kvalifik. | vs. Alena Nikishina | 4-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Aida Kalimullina | 6-0, 4-1, Aida Kalimullina - skreč | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Gurianova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.12.16 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.16 1. kolo | vs. Raluca Ciufrila | 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Sonia Grzywocz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.12.16 kvalifik. | vs. Aleksandra Buczynska | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
17.08.16 2. kolo | vs. Viktoria Kamenskaya | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.16 1. kolo | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.08.16 kvalifik. | vs. Anna Ukolova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Natalia Belova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
29.06.16 2. kolo | vs. Yana Sizikova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.06.16 1. kolo | vs. Aisha Kukushkina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Baku - tvrdý | ||||
08.06.16 1. kolo | vs. Valeriya Zeleva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Baku - tvrdý | ||||
02.06.16 2. kolo | vs. Li-Yun Stefanie Tan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.05.16 1. kolo | vs. Fidana Khalilzada | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Baku - tvrdý | ||||
26.05.16 2. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.05.16 1. kolo | vs. Kateryna Popova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Khimki - tvrdý I. | ||||
03.05.16 1. kolo | vs. Alina Silich | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.05.16 kvalifik. | vs. Elizaveta Volodko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
02.05.16 1. kolo kval. | vs. Nonna Kurginyan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
16.03.16 1. kolo | vs. Iana Tishchenko | 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Aleksandra Buczynska - posledné zápasy
W15 Bydgoszcz - antuka | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Ema Bolebruchova | 5-7, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
14.07.20 1. kolo | vs. Paulina Czarnik | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.07.20 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Sadafmoh Tolibova | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Emma Zakordoniec | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Julia Oczachowska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Klara Silka | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.18 1. kolo | vs. Camilla Diez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Camilla Diez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.05.18 1. kolo kval. | vs. Kanami Tsuji | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Salma Djoubri | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
01.04.18 1. kolo kval. | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Daniela Vukovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Cagla Teoman | - Aleksandra Buczynska - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.02.18 kvalifik. | vs. Betina Tokac | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Sophie Muntean | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Alisa Grachova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.12.17 2. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
18.12.17 kvalifik. | vs. Teodora Stinga | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.12.17 kvalifik. | vs. Berfu Cengiz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Valeriia Sheikina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.12.17 kvalifik. | vs. Xinyu Cai | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Buse Suer | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Simona Borisova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.17 kvalifik. | vs. Daniela Vukovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Nevena Georgieva | 6-2, 6-2 | detail zápasu |