ZÁPAS
05.12.19 | 2. kolo | Yshai Oliel | Vitaliy Sachko | 7-5, 6-4 | M15 Heraklion | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Yshai Oliel | Vitaliy Sachko | |
1. podanie % | 54/71 (76%) | 50/73 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 37/54 (69%) | 27/50 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/17 (59%) | 14/23 (61%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 32/73 (44%) | 24/71 (34%) |
Vyhrané body celkom | 79/144 (55%) | 65/144 (45%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Yshai Oliel | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
0-1 | Vitaliy Sachko | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Yshai Oliel | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Vitaliy Sachko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Yshai Oliel | 1-3 | |
0-0 | ||
1-4 | Vitaliy Sachko | |
0-0, 30-15 | ||
Yshai Oliel | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP] | ||
2-5 | Vitaliy Sachko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yshai Oliel | 3-5 | |
0-0, 15-0 | ||
4-5 | Vitaliy Sachko | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yshai Oliel | 5-5 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-5 | Vitaliy Sachko | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Yshai Oliel | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Vitaliy Sachko | |
0-0 | ||
Yshai Oliel | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
1-2 | Vitaliy Sachko | |
0-0 | ||
Yshai Oliel | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Vitaliy Sachko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yshai Oliel | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Vitaliy Sachko | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Yshai Oliel | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
5-4 | Vitaliy Sachko | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Yshai Oliel vs. Vitaliy Sachko - Vzájomné zápasy
05.12.19 | 2. kolo | Yshai Oliel | Vitaliy Sachko | 7-5, 6-4 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Yshai Oliel form & Vitaliy Sachko form
Yshai Oliel - posledné zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Daniele Rapagnetta | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Jurriaan Bol | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
29.02.24 štvrťfinále | vs. Stefan Kozlov | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ivan Denisov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Steven Diez | 4-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Jakub Mensik | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Blaise Bicknell | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 3-6, 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Jules Marie | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Orel Kimhi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Rodrigo Alujas | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Alastair Gray | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 2. kolo | vs. Matic Kriznik | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Amit Vales | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Jakub Nicod | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Amit Vales | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Arthur Gea | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Niels Visker | 6-4, 3-6, 7-67 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Adrian Bodmer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Niels Visker | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Adrian Bodmer | Adrian Bodmer - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Louis Dussin | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 6-75 | detail zápasu |
Vitaliy Sachko - posledné zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 1-4, - Vitaliy Sachko - skreč | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 kvalifik. | vs. Nerman Fatic | 6-72, 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-3, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Sonego | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Dominic Thiem | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-63, 7-61 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-72, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 7-62, 7-61 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Raul Brancaccio | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. David Goffin | 7-60, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
30.07.23 finále | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.23 semifinále | vs. David Goffin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.07.23 štvrťfinále | vs. Francisco Comesana | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu |