ZÁPAS
27.02.17 | 1. kolo kval. | Walter Trusendi | Fran Zvonimir Zgombic | 6-4, 6-4 | Italy F2 | koberec |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Walter Trusendi vs. Fran Zvonimir Zgombic - Vzájomné zápasy
27.02.17 | 1. kolo kval. | Walter Trusendi | Fran Zvonimir Zgombic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Italy F2 | koberec |
Walter Trusendi form & Fran Zvonimir Zgombic form
Walter Trusendi - posledné zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Piombino - tvrdý | ||||
30.08.19 štvrťfinále | vs. Hugo Gaston | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. William Griffith | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Sergio Martos Gornes | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M25+H Pontedera - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Andrea Basso | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Peter Nagy | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.04.19 1. kolo | vs. Andrea Basso | 2-6, 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
31.01.19 2. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.19 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
24.01.19 1. kolo | vs. Dennis Uspensky | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.19 2. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F45 - tvrdý | ||||
21.12.18 štvrťfinále | vs. Aziz Dougaz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.18 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.12.18 1. kolo | vs. Alexander Erler | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F44 - tvrdý | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F30 - antuka | ||||
06.10.18 štvrťfinále | vs. Ivan Gakhov | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.18 semifinále | vs. Antonio Massara | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.18 2. kolo | vs. Georg Winkler | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Matthias Haim | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Italy F28 - antuka | ||||
20.09.18 štvrťfinále | vs. Miljan Zekic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.18 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.18 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Italy F27 - antuka | ||||
14.09.18 štvrťfinále | vs. Riccardo Bonadio | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
12.09.18 2. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.18 1. kolo | vs. Manfred Fellin | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Italy F24 - antuka | ||||
23.08.18 štvrťfinále | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Fran Zvonimir Zgombic - posledné zápasy
Belarus F3 - tvrdý | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Sergey Betov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Anil Yuksel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
27.07.18 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Portugal F11 - tvrdý | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Daniel Batista | 6-2, 3-6, - Fran Zvonimir Zgombic - skreč | detail zápasu | |
Portugal F10 - tvrdý | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Christopher Diaz-Figueroa | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
20.06.18 2. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Omer Yeshaya | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
13.06.18 2. kolo | vs. Tigre Hank | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.18 1. kolo | vs. Ben Patael | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
25.05.18 štvrťfinále | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.05.18 2. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.05.18 1. kolo | vs. Dane Propoggia | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Alexander Erler | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.18 1. kolo | vs. Ken Onishi | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Yann Marti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
France F9 - antuka | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Jonathan Kanar | 6-79, 5-7 | detail zápasu | |
France F7 - tvrdý | ||||
18.04.18 2. kolo | vs. Tak Khunn Wang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.18 1. kolo | vs. Benjamin Pietri | 6-76, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Tunisia F13 - tvrdý | ||||
06.04.18 štvrťfinále | vs. Jonathan Kanar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.04.18 2. kolo | vs. Maxime Tchoutakian | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
03.04.18 1. kolo | vs. Charles Bertimon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Greece F4 - tvrdý | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Greece F3 - tvrdý | ||||
17.03.18 semifinále | vs. Tomas Barrios Vera | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.03.18 štvrťfinále | vs. Adrian Bodmer | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
15.03.18 1. kolo | vs. Diego Matos | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
15.03.18 2. kolo | vs. Jonathan Gray | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
12.03.18 kvalifik. | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 6-77, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 7-5, 6-2 | detail zápasu |