Izrael
28.10.96, 27 rokov
28.10.96, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
19.03.01, 23 rokov
19.03.01, 23 rokov
Uri Vodavoz vs. Daniel Sela - Vzájomné zápasy
06.05.18 | 1. kolo kval. | Uri Vodavoz | Daniel Sela | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Israel F6 | tvrdý |
Uri Vodavoz form & Daniel Sela form
Uri Vodavoz - posledné zápasy
Israel F14 - tvrdý | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Amaury Delmas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Jason Janis | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Ori Maior | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.18 kvalifik. | vs. Franco Ribero | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Itay Greenbaum | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Cameron Green | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.05.18 kvalifik. | vs. Ido Salem | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
29.04.18 kvalifik. | vs. Edan Bakshi | 0-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Ofek Ben Harosh | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Afik Lahav | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.12.17 kvalifik. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F17 - tvrdý | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F16 - tvrdý | ||||
27.11.17 kvalifik. | vs. Nikolay Kolobaev | 7-64, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Ofek Shaaf | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F15 - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Daniel Sela - posledné zápasy
M15 Sajur - tvrdý | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Boris Pokotilov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Ben Donio | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Saar Rogovski | 7-63, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Samuel Beren | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.06.18 kvalifik. | vs. Cameron Green | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Shadi Al Tori | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Itamar Lavie | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Tal Bitton | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Joshua Luck | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Ido Salem | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Ciprian Onufrei | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Rudy Richter | 0-6, 0-6 | detail zápasu |