Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
23.07.88, 35 rokov
23.07.88, 35 rokov
Ugo Blanchet vs. Guy Michelevitz - Vzájomné zápasy
11.12.17 | 2. kolo kval. | Ugo Blanchet | Guy Michelevitz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Israel F18 | tvrdý |
Ugo Blanchet form & Guy Michelevitz form
Ugo Blanchet - posledné zápasy
Oeiras 3 - antuka | ||||
21.04.24 finále | vs. Francisco Comesana | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
20.04.24 semifinále | vs. Valentin Royer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.04.24 štvrťfinále | vs. Stefano Napolitano | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Emilio Nava | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
Marrakech - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Naples Challenger - antuka | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Francesco Passaro | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Maximilian Marterer | Maximilian Marterer - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Gijs Brouwer | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 6-3, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 7-67, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Harold Mayot | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Tom Paris | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 2-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 7-65, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Jelle Sels | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Kyrian Jacquet | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Maxime Janvier | 6-1, 7-64 | detail zápasu |
Guy Michelevitz - posledné zápasy
Israel F13 - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Ross Watson | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Rotem Sobol | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Ido Zerah | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Yankel Zemel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
07.05.18 kvalifik. | vs. Omer Touchmair | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Nevo Gabriely | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Balazs Balassa | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Yankel Zemel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Gaponenko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.03.18 2. kolo kval. | vs. Shahar Elbaz | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Marko Vejnovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F16 - tvrdý | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Aaron Schmid | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Ron Mansdorf | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Dudockin | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Jordan Hasson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 1-6, 3-6 | detail zápasu |