ZÁPAS
04.07.19 | 2. kolo | Tomas Jirousek | Michal Konecny | 6-2, 7-5 | M15 Wroclaw | antuka |
ŠTATISTIKY
Tomas Jirousek | Michal Konecny | |
1. podanie % | 34/61 (56%) | 51/80 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/34 (76%) | 30/51 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/27 (56%) | 12/29 (41%) |
Vyhrané break-bally | 4/14 (29%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 38/80 (48%) | 20/61 (33%) |
Vyhrané body celkom | 79/141 (56%) | 62/141 (44%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esá | 2 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Tomas Jirousek | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Michal Konecny | |
0-0 | ||
Tomas Jirousek | 1-2 | |
2-2 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Tomas Jirousek | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Michal Konecny | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tomas Jirousek | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, 40-A | ||
Tomas Jirousek | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-A | ||
Tomas Jirousek | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Michal Konecny | |
Tomas Jirousek | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
3-3 | Michal Konecny | |
0-0 | ||
Tomas Jirousek | 3-4 | |
0-0, 15-0 | ||
4-4 | Michal Konecny | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Tomas Jirousek | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Michal Konecny | |
Tomas Jirousek | 6-5 | |
0-0, 30-0 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tomas Jirousek vs. Michal Konecny - Vzájomné zápasy
04.07.19 | 2. kolo | Tomas Jirousek | Michal Konecny | 6-2, 7-5 | detail zápasu | M15 Wroclaw | antuka |
23.05.18 | 1. kolo | Michal Konecny | Tomas Jirousek | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Czech Republic | antuka |
Tomas Jirousek form & Michal Konecny form
Tomas Jirousek - posledné zápasy
M25 Austin - tvrdý | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Cleeve Harper | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Brayden Michna | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 7-60, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Lech Gontar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Maciej Kos | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Samuel Brosset | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Valentin Vanta | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Marcel Politowicz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Alexander Donski | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.10.22 kvalifik. | vs. Yassine Dlimi | 7-65, 2-6, 10-12 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Nikola Basic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Said Akbarov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Prostejov - antuka | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Andrew Paulson | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.22 kvalifik. | vs. Lukas Janousek | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Josef Vagner | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.22 kvalifik. | vs. Adam Jurajda | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Jiri Krouzek | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
01.09.22 1. kolo | vs. Mikhail Minakov | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Timo Stodder | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Ammar Elamin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Hynek Barton | 3-6, 6-74 | detail zápasu |
Michal Konecny - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.04.21 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
10.07.20 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 7-63, 5-7, - Michal Konecny - skreč | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Ondrej Styler | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Jonathan Eysseric | 4-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.20 štvrťfinále | vs. Jeffrey Von Der Schulenburg | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Luca Giacomini | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Runhao Hua | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.20 štvrťfinále | vs. Moez Echargui | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Omar Giacalone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Milovice - tvrdý I. | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Martin Krumich | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
01.11.19 štvrťfinále | vs. Robin Stanek | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Lucas Catarina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 6-78, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
25.10.19 štvrťfinále | vs. Andrew Paulson | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Petr Nouza | 7-5, 4-6, 7-67 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Jakob Aichhorn | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bad - koberec | ||||
12.10.19 semifinále | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.19 štvrťfinále | vs. Daniel De Jonge | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Evan Furness | 3-6, 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.19 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
M25+H Ricany - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Peter Nagy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Yan Sabanin | 7-63, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Roi Ginat | 6-75, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Samuel Beren | 4-6, 0-3, - Michal Konecny - skreč | detail zápasu |