ZÁPAS
16.07.19 | kvalifik. | Taisei Ichikawa | Arturs Lazdins | 6-1, 6-2 | M25 Taipei | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Taisei Ichikawa | Arturs Lazdins | |
1. podanie % | 19/41 (46%) | 20/44 (45%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/19 (95%) | 11/20 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/22 (64%) | 10/24 (42%) |
Vyhrané body z returnu | 23/44 (52%) | 9/41 (22%) |
Vyhrané body celkom | 55/85 (65%) | 30/85 (35%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Taisei Ichikawa | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Arturs Lazdins | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Taisei Ichikawa | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
2-1 | Arturs Lazdins | |
0-0 | ||
4-1 | Arturs Lazdins | |
0-0 | ||
Taisei Ichikawa | 5-1 | |
6-1 |
2 | ||
0-0 | Arturs Lazdins | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Taisei Ichikawa | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Arturs Lazdins | |
Taisei Ichikawa | 3-1 | |
3-2 | Arturs Lazdins | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
4-2 | Arturs Lazdins | |
0-0 | ||
Taisei Ichikawa | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Lotyšsko
09.04.97, 27 rokov
11 760 $
09.04.97, 27 rokov
11 760 $
Taisei Ichikawa vs. Arturs Lazdins - Vzájomné zápasy
16.07.19 | kvalifik. | Taisei Ichikawa | Arturs Lazdins | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M25 Taipei | tvrdý |
Taisei Ichikawa form & Arturs Lazdins form
Taisei Ichikawa - posledné zápasy
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Orel Kimhi | 3-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Siwanat Auytayakul | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Yan Bai | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Tao Mu | 6-72, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Christian Langmo | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Thomas Braithwaite | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Scott Jones | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Scott Jones | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Corban Crowther | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
29.12.23 štvrťfinále | vs. Jay Dylan Hara Friend | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Sora Fukuda | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Woobin Shin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
24.12.23 finále | vs. Hikaru Shiraishi | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
23.12.23 semifinále | vs. Sanhui Shin | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.12.23 štvrťfinále | vs. Takuya Kumasaka | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Kalaburagi - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sidharth Rawat | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 3-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Luca Nardi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Taiyo Yamanaka | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. James Watt | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Credit Chaiyarin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Thanapet Chanta | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Patrik Oplustil | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-4, 6-74, 1-3, - Taisei Ichikawa - skreč | detail zápasu |
Arturs Lazdins - posledné zápasy
M25 Ust - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Tsung-Hua Yang | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Hong Kit Wong | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Kazuma Kawachi | 6-2, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Jie-Ming Pai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Taisei Ichikawa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Chattarin Wareesri | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kunshan - tvrdý | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Sheng Tang | 6-1, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Garrett Johns | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Shenglin Zhuo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hengyang - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Sheng Hao Zhou | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Ang Ji | 4-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Xin Hu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Ching Wah Wai | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
04.06.19 kvalifik. | vs. Ching-Mou Yu | 6-3, 1-6, 13-15 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Jeroen Boer | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Vorachon Rakpuangchon | 6-75, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Tanakorn Srirat | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Anton Chekhov | 6-78, 0-1, - Arturs Lazdins - skreč | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Shamirul Shahril Mohd Adam Das | 7-66, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Karlskrona - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Marius Ruzgas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Karl Fredrik Utheim | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Noah Thurner | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Paolo Dagnino | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Abdallah Rabie | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Belal Abou Taleb | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. Anze Arh | 7-5, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Christian Saidi Otupio | 6-1, 6-1 | detail zápasu |