ZÁPAS
02.05.19 | 3. kolo | Stefano Travaglia | Viktor Galovic | 6-4, 6-4 | Ostrava Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Stefano Travaglia | Viktor Galovic | |
1. podanie % | 39/70 (56%) | 47/87 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 30/39 (77%) | 30/47 (64%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/31 (45%) | 19/40 (48%) |
Vyhrané break-bally | 3/10 (30%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 38/87 (44%) | 26/70 (37%) |
Vyhrané body celkom | 82/157 (52%) | 75/157 (48%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esá | 5 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Stefano Travaglia | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Viktor Galovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Stefano Travaglia | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Viktor Galovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Stefano Travaglia | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Viktor Galovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Stefano Travaglia | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-4 | Viktor Galovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Stefano Travaglia | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Viktor Galovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Stefano Travaglia | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Viktor Galovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Stefano Travaglia | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Viktor Galovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Stefano Travaglia | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Viktor Galovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Stefano Travaglia | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Viktor Galovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Stefano Travaglia | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Viktor Galovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Stefano Travaglia vs. Viktor Galovic - Vzájomné zápasy
29.08.19 | 3. kolo | Stefano Travaglia | Viktor Galovic | 7-62, 5-7, 7-62 | detail zápasu | Como Challenger | antuka |
02.05.19 | 3. kolo | Stefano Travaglia | Viktor Galovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Ostrava Challenger | antuka |
06.09.18 | 2. kolo | Stefano Travaglia | Viktor Galovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Genova Challenger | antuka |
29.05.18 | 1. kolo | Stefano Travaglia | Viktor Galovic | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | Vicenza Challenger | antuka |
21.09.15 | semifinále | Stefano Travaglia | Viktor Galovic | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | Italy F28 | antuka |
31.03.14 | 2. kolo | Viktor Galovic | Stefano Travaglia | 6-72, 7-65, 7-5 | detail zápasu | Italy F8 | antuka |
Stefano Travaglia form & Viktor Galovic form
Stefano Travaglia - posledné zápasy
Rome Challenger - antuka | ||||
24.04.24 2. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.04.24 1. kolo | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
12.04.24 štvrťfinále | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
10.04.24 2. kolo | vs. Marko Topo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.04.24 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 6-4, 4-0, Juan Manuel Cerundolo - skreč | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Naples Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Arthur Gea | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
25.02.24 finále | vs. Matteo Gigante | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Jules Marie | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Jozef Kovalik | 7-5, 3-6, 3-0, Jozef Kovalik - skreč | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Jurij Rodionov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.02.24 štvrťfinále | vs. Martin Damm | 3-6, 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Jules Marie | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. David Goffin | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Sumit Nagal | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Radu Albot | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Liam Broady | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Oleksii Krutykh | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Viktor Galovic - posledné zápasy
Todi Challenger - antuka | ||||
12.07.21 1. kolo | vs. Federico Gaio | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Milan Challenger - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Forli Challenger - antuka | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Gastao Elias | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Oeiras 4 - antuka | ||||
26.05.21 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Biella 6 - antuka | ||||
17.05.21 kvalifik. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
14.05.21 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
11.05.21 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Biella 5 - antuka | ||||
04.05.21 1. kolo | vs. Jay Clarke | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
03.05.21 kvalifik. | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Tatsuma Ito | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Rome 2 - antuka | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Split 2 - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Zdenek Kolar | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Potchefstroom 2 - tvrdý | ||||
16.02.21 1. kolo | vs. Liam Broady | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Potchefstroom 1 - tvrdý | ||||
08.02.21 1. kolo | vs. Peter Polansky | 2-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.01.21 1. kolo | vs. Nicolae Frunza | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
06.01.21 kvalifik. | vs. Roberto Quiroz | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.01.21 1. kolo kval. | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Quinta - tvrdý | ||||
07.11.20 2. kolo | vs. Joao Monteiro | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.20 1. kolo | vs. Cayetano March | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
30.10.20 štvrťfinále | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
29.10.20 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.20 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
18.10.20 kvalifik. | vs. Mackenzie Mcdonald | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.20 1. kolo kval. | vs. Ivan Nedelko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
10.10.20 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Parma Challenger - antuka | ||||
03.10.20 1. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Biella Challenger - antuka | ||||
27.09.20 kvalifik. | vs. Alexandre Muller | 3-6, 6-72 | detail zápasu |