Turecko
12.06.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Belgicko
04.09.99, 24 rokov
Turecko
30.01.89, 35 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Belgicko
31.08.99, 24 rokov
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Sarp Agabigun/Tuna Altuna vs. Guillaume Dermiens/Goran Duquesne - Vzájomné zápasy
09.10.17 | 1. kolo | Sarp Agabigun/Tuna Altuna | Guillaume Dermiens/Goran Duquesne | 1-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | Turkey F38 | antuka |
Sarp Agabigun form & Guillaume Dermiens form
Sarp Agabigun/Tuna Altuna - posledné zápasy
Antalya 4 - antuka |
08.12.21 1. kolo | vs. Mick Veldheer/Damien Wenger | 5-7, 6-4, 10-12 | | detail zápasu |
Istanbul 2 - tvrdý |
15.09.21 1. kolo | vs. Antonio Sancic/Artem Sitak | 2-6, 3-6 | | detail zápasu |
M15 Antalya - antuka |
08.12.20 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux/Luciano Darderi | 6-3, 4-6, 8-10 | | detail zápasu |
M15 Antalya - antuka |
05.12.20 štvrťfinále | vs. Mikhail Fufygin/Roman Nashatyrkin | 3-6, 6-3, 8-10 | | detail zápasu |
01.12.20 1. kolo | vs. Gokberk Saritas/Umut Kaan Yenilmez | 6-0, 4-6, 10-6 | | detail zápasu |
M15 Antalya - antuka |
09.01.20 štvrťfinále | vs. Vasile Antonescu/Dan Alexandru Tomescu | - | | detail zápasu |
07.01.20 1. kolo | vs. Umut Akkoyun/Mert Alkaya | 6-1, 6-0 | | detail zápasu |
Turkey F38 - antuka |
09.10.17 štvrťfinále | vs. Domagoj Biljesko/Alejandro Tabilo | 4-6, 3-6 | | detail zápasu |
09.10.17 1. kolo | vs. Guillaume Dermiens/Goran Duquesne | 1-6, 6-3, 10-4 | | detail zápasu |
Turkey F37 - antuka |
02.10.17 1. kolo | vs. Nerman Fatic/Davide Galoppini | 6-4, 2-6, 5-10 | | detail zápasu |
Turkey F16 - antuka |
24.04.17 1. kolo | vs. Koray Kirci/Mert Naci Turker | 6-2, 6-4 | | detail zápasu |
24.04.17 štvrťfinále | vs. Martin Cuevas/Juan Pablo Varillas | 4-6, 3-6 | | detail zápasu |
Guillaume Dermiens/Goran Duquesne - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý |
25.11.19 1. kolo | vs. Alejandro Garcia/Mario Mansilla Diez | 6-3, 3-6, 7-10 | | detail zápasu |
M15 Sharm - tvrdý |
30.09.19 1. kolo | vs. James Boyd/Leon Roma | 7-5, 6-1 | | detail zápasu |
30.09.19 štvrťfinále | vs. Jordi Munoz-Abreu/David Perez Sanz | 3-6, 5-7 | | detail zápasu |
M15 Lambermont - antuka |
19.08.19 1. kolo | vs. Clement Geens/Theo Van De Weghe | 4-6, 2-6 | | detail zápasu |
M15 Koksijde - antuka |
12.08.19 štvrťfinále | vs. Romain Barbosa/Arnaud Bovy | 5-7, 4-6 | | detail zápasu |
12.08.19 1. kolo | vs. Luis Humberto Lopez/Lofo Ramiaramanan | 6-3, 6-0 | | detail zápasu |
M15 Kalmar - antuka |
13.05.19 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov/Oleg Khotkov | 4-6, 6-2, 7-10 | | detail zápasu |
Belgium F8 - antuka |
13.08.18 1. kolo | vs. Eduardo Peralta-Tello/Roberto Santino Quintana Llamas | 6-0, 6-3 | | detail zápasu |
13.08.18 štvrťfinále | vs. Michael Geerts/Matias Zukas | 1-6, 1-6 | | detail zápasu |
Belgium F3 - antuka |
02.07.18 štvrťfinále | vs. Franco Emanuel Egea/Petr Hajek | 3-6, 5-7 | | detail zápasu |
02.07.18 1. kolo | vs. Felix Romeo/Martin Van Der Meerschen | 6-3, 7-63 | | detail zápasu |
Belgium F1 - antuka |
18.06.18 1. kolo | vs. Alexander Igoshin/Yan Sabanin | 4-6, 6-74 | | detail zápasu |
Turkey F42 - antuka |
06.11.17 1. kolo | vs. Danyil Chornous/Nikita Valentsev | 7-610, 6-0 | | detail zápasu |
06.11.17 štvrťfinále | vs. Koray Kirci/Takashi Saito | 4-6, 2-6 | | detail zápasu |
Turkey F38 - antuka |
09.10.17 1. kolo | vs. Sarp Agabigun/Tuna Altuna | 6-1, 3-6, 4-10 | | detail zápasu |
Turkey F36 - antuka |
25.09.17 štvrťfinále | vs. Alexander Erler/Vit Kopriva | 2-6, 3-6 | | detail zápasu |
25.09.17 1. kolo | vs. Nicholas Horton/Jose Olivares | 1-6, 7-65, 10-8 | | detail zápasu |