ZÁPAS
11.09.18 | 1. kolo | Samm Butler | Mats Rosenkranz | 6-2, 7-5 | Great Britain | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Samm Butler | Mats Rosenkranz | |
1. podanie % | 44/56 (79%) | 34/59 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/44 (70%) | 23/34 (68%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/12 (58%) | 11/25 (44%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 25/59 (42%) | 18/56 (32%) |
Vyhrané body celkom | 63/115 (55%) | 52/115 (45%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esá | 1 | 7 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Samm Butler | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Samm Butler | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
3-2 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 40-30[BP] | ||
4-2 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Samm Butler | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
0-1 | Mats Rosenkranz | |
1-1 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
1-2 | Mats Rosenkranz | |
1-3 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Samm Butler | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-4 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Samm Butler | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Samm Butler | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Samm Butler | 5-5 | |
Samm Butler | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Samm Butler vs. Mats Rosenkranz - Vzájomné zápasy
11.09.18 | 1. kolo | Samm Butler | Mats Rosenkranz | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Great Britain | tvrdý |
Samm Butler form & Mats Rosenkranz form
Samm Butler - posledné zápasy
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Elmer Moller | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
15.08.22 kvalifik. | vs. Hamish Stewart | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Scott Duncan | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
09.08.22 kvalifik. | vs. Gabriele Camilli | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Mattia Fantolino | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Hitesh Yalamanchili | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Rigele Te | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Boris Butulija | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
02.08.22 kvalifik. | vs. Jinpeng Tang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-1, 1-0, Manas Manoj Dhamne - skreč | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Majun Li | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Marrakech - antuka | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 4-6, 7-62, 6-10 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Tobias Franco | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Marrakech - antuka | ||||
15.03.22 kvalifik. | vs. Andrea Gola | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Arthur Weber | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Alberto Morolli | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Franco Emanuel Egea | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Robertas Vrzesinski | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Guillaume Dermiens | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
14.02.22 kvalifik. | vs. Maxence Beauge | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Tushar Sharma | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Jack Findel-Hawkins | 7-5, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Peter Bothwell | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.19 kvalifik. | vs. Dennis Uspensky | 6-4, 3-0, Dennis Uspensky - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 3-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
06.02.19 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 6-0, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Jean Thirouin | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Mats Rosenkranz - posledné zápasy
Acapulco Challenger - tvrdý | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 4-6, 3-4, - Mats Rosenkranz - skreč | detail zápasu | |
Cuernavaca Challenger - tvrdý | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Kiranpal Pannu | 1-2, - Mats Rosenkranz - skreč | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Arthur Bouquier | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
17.03.24 finále | vs. Antoine Hoang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Marcello Serafini | 6-3, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Daniel Masur | 2-6, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Nicola Rispoli | Nicola Rispoli - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Michalski | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Robert Strombachs | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Gabriel Debru | 7-67, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Nishesh Basavareddy | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Dmitry Popko | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Adit Sinha | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-4, 7-613 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Skander Mansouri | 6-78, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. David Pichler | 6-3, 3-6, 7-61 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Daniel Masur | 6-4, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 4-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alec Deckers | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 5-7, 4-6 | detail zápasu |