ZÁPAS
02.11.15 | 2. kolo | Petr Michnev | Romain Barbosa | 6-3, 6-4 | Estonia F3 | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Petr Michnev | Romain Barbosa | |
1. podanie % | 45/74 (61%) | 25/61 (41%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/45 (69%) | 19/25 (76%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/29 (52%) | 17/36 (47%) |
Vyhrané break-bally | 3/9 (33%) | 1/9 (11%) |
Vyhrané body z returnu | 25/61 (41%) | 28/74 (38%) |
Vyhrané body celkom | 71/135 (53%) | 64/135 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esá | 8 | 4 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Petr Michnev vs. Romain Barbosa - Vzájomné zápasy
02.11.15 | 2. kolo | Petr Michnev | Romain Barbosa | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Estonia F3 | tvrdý I. |
Petr Michnev form & Romain Barbosa form
Petr Michnev - posledné zápasy
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.21 kvalifik. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - skreč | detail zápasu | |
08.06.21 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | detail zápasu |
Romain Barbosa - posledné zápasy
M15 Koksijde - antuka | ||||
17.08.19 semifinále | vs. Gauthier Onclin | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.08.19 štvrťfinále | vs. Karl Friberg | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-1, 2-0, Denys Klok - skreč | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Dan Added | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.18 kvalifik. | vs. Benjamin Bonzi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Uladzimir Ignatik | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.10.18 1. kolo kval. | vs. Quentin Robert (1994) | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Portugal F18 - tvrdý | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Marek Gengel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.18 1. kolo | vs. Francisco Cabral | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Belgium F9 - antuka | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Colin Sinclair | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Victor Ouvrard | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Belgium F8 - antuka | ||||
19.08.18 finále | vs. Matias Zukas | 4-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
18.08.18 semifinále | vs. Benjamin Dhoe | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.18 štvrťfinále | vs. Michael Geerts | 4-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
16.08.18 2. kolo | vs. Flemming Peters | 6-2, 6-76, 6-0 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F15 - tvrdý | ||||
15.06.18 štvrťfinále | vs. Clement Geens | 4-6, 1-2, - Romain Barbosa - skreč | detail zápasu | |
14.06.18 2. kolo | vs. Fernando Bogajo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.18 1. kolo | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-76, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Diego Le Gal Perez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Arturo Schmidt | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
Mestre Challenger - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Thiemo de Bakker | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F10 - antuka | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Mario Vilella Martinez | 6-2, 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
24.04.18 1. kolo | vs. Jorge Hernando-Ruano | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Spain F9 - antuka | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Steven Diez | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
Portugal F6 - tvrdý | ||||
28.03.18 2. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 7-5, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
27.03.18 1. kolo | vs. Carlos Eduardo Severino | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Portugal F5 - tvrdý | ||||
24.03.18 štvrťfinále | vs. Lloyd Harris | 4-6, 6-2, 6-74 | detail zápasu | |
22.03.18 2. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 3-6, 6-2, 7-61 | detail zápasu |