ZÁPAS
30.01.17 | 1. kolo kval. | Pelle Boerma | Edward Harwood | 6-4, 6-1 | Great Britain | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Nemecko
18.02.97, 27 rokov
18.02.97, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
07.02.96, 28 rokov
07.02.96, 28 rokov
Pelle Boerma vs. Edward Harwood - Vzájomné zápasy
30.01.17 | 1. kolo kval. | Pelle Boerma | Edward Harwood | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Great Britain | tvrdý I. |
Pelle Boerma form & Edward Harwood form
Pelle Boerma - posledné zápasy
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Denis Rogov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vale - tvrdý | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-4, 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Ottaviano Martini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.01.20 kvalifik. | vs. Mayeul Darras | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
05.01.20 2. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Zachary Eisinga | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Lucas Hellfritsch | 7-63, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Mauro De Maio | 6-72, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Dominik Nazaruk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-75, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Petr Michnev | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Filip Michl | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.09.19 kvalifik. | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Anton Desyatnik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Lambermont - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Bart Stevens | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Lodewijk Weststrate | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Danilo Krunic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Bybel | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Grasse - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Edward Harwood - posledné zápasy
Great Britain - tvrdý I. | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Rahul Dhokia | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F32 - tvrdý | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tunisia F31 - tvrdý | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Sebastian Brzezinski | 6-74, 6-78 | detail zápasu | |
Tunisia F30 - tvrdý | ||||
03.09.18 kvalifik. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Simon Musset | 7-68, 6-2 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Mohammed Affes | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Ireland F1 - koberec | ||||
30.07.18 kvalifik. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Andrew Kirwan | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
30.07.18 kvalifik. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Andrew Kirwan | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Tunisia F20 - tvrdý | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Brandon Murphy | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F19 - tvrdý | ||||
13.05.18 kvalifik. | vs. Alexandre Rotsaert | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Rajendra Kedam | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F18 - tvrdý | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Maxime Pauwels | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.05.18 kvalifik. | vs. Rajendra Kedam | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Orel Ovil | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Nicolas Ferrando | 6-75, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F8 - tvrdý | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Samm Butler | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F7 - tvrdý | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Nicolas Bianchi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.02.18 1. kolo kval. | vs. Joseph Gray | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F6 - tvrdý | ||||
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Joseph Gray | 6-2, 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Tunisia F5 - tvrdý | ||||
05.02.18 2. kolo kval. | vs. Romain Bauvy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Tunisia F4 - tvrdý | ||||
27.01.18 2. kolo kval. | vs. Michal Konecny | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Nevo Gabriely | 6-3, 5-7, 7-66 | detail zápasu | |
Israel F17 - tvrdý | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Yam Ziv | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Bastien Kolly | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Israel F16 - tvrdý | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Or Grinberg | 6-2, 6-3 | detail zápasu |