Oscar Otte vs. Mats Rosenkranz 12.06.2020

Oscar Otte vs. Mats Rosenkranz 12.06.2020 - All Lower level tournaments - porovnanie

ZÁPAS

12.06.201. koloOscar Otte Mats Rosenkranz 6-2, 6-2 All Lower antuka

ŠTATISTIKY

1
Oscar Otte Oscar Otte podáva0-0
0-0, 15-0, 30-30
0-1Mats Rosenkranz Mats Rosenkranz podáva
0-0, 0-30, 15-40, 30-40
Oscar Otte Oscar Otte podáva0-2
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], A-40
1-2Mats Rosenkranz Mats Rosenkranz podáva
0-0, 30-0, 40-15[BP]
Oscar Otte Oscar Otte podáva2-2
0-0, 0-30, 30-30, 30-40[BP], A-40
3-2Mats Rosenkranz Mats Rosenkranz podáva
0-0, 15-0
Oscar Otte Oscar Otte podáva4-2
0-0, 15-0, 40-0
5-2Mats Rosenkranz Mats Rosenkranz podáva
0-0, 15-15, 15-30, 30-40, 40-A, 40-40
6-2
2
Oscar Otte Oscar Otte podáva0-0
0-0
0-1Mats Rosenkranz Mats Rosenkranz podáva
0-0, 30-0, 30-15
Oscar Otte Oscar Otte podáva1-1
0-0, 0-30, 15-30
1-2Mats Rosenkranz Mats Rosenkranz podáva
0-0, 0-15, 30-15, 40-30[BP]
Oscar Otte Oscar Otte podáva2-2
0-0, 0-30, 15-30, 40-30
3-2Mats Rosenkranz Mats Rosenkranz podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-40
Oscar Otte Oscar Otte podáva4-2
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30
5-2Mats Rosenkranz Mats Rosenkranz podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
6-2

Oscar Otte
Nemecko
16.07.93, 26 rokov




217
231
479 742 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
23.08.98, 21 rokov




637
35
32 264 $
Mats Rosenkranz
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Oscar Otte vs. Mats Rosenkranz - Vzájomné zápasy

12.06.201. koloOscar OtteMats Rosenkranz6-2, 6-2 detail zápasu All Lower antuka

Oscar Otte - posledné zápasy

All Lower - antuka
27.06.20
1. kolo
vs. Yannick Maden6-3, 6-4 výhradetail zápasu
26.06.20
1. kolo
vs. Louis Wessels6-3, 6-2 výhradetail zápasu
25.06.20
1. kolo
vs. Yannick Maden6-71, 4-6 prehradetail zápasu
24.06.20
1. kolo
vs. Nino Ehrenschneider6-2, 6-2 výhradetail zápasu
12.06.20
1. kolo
vs. Mats Rosenkranz6-2, 6-2 výhradetail zápasu
11.06.20
1. kolo
vs. Julian Lenz3-6, 6-3, 3-6 prehradetail zápasu
Germany Koblenz Challenger - tvrdý I.
19.02.20
2. kolo
vs. Vit Kopriva4-6, 6-74 prehradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
16.01.20
1. kolo kval.
vs. Mathias Bourgue7-5, 1-6, 1-6 prehradetail zápasu
France Rennes Challenger - tvrdý I.
22.01.20
2. kolo
vs. Corentin Denolly4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Australia Canberra Challenger - tvrdý
08.01.20
2. kolo
vs. Henri Laaksonen6-3, 4-6, 4-6 prehradetail zápasu
06.01.20
1. kolo
vs. Lorenzo Giustino5-7, 6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Italy Ortisei Challenger - tvrdý I.
12.11.19
2. kolo
vs. Jan Choinski6-79, 3-6 prehradetail zápasu
Slovakia Bratislava Challenger - tvrdý I.
05.11.19
2. kolo
vs. Yannick Maden4-6, 6-2, 4-6 prehradetail zápasu
04.11.19
1. kolo
vs. Sasi Kumar Mukund6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Germany Eckental Challenger - koberec
31.10.19
3. kolo
vs. Lloyd Harris6-4, 4-6, 6-73 prehradetail zápasu
29.10.19
2. kolo
vs. Ruben Bemelmans4-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Germany Hamburg Challenger - tvrdý I.
23.10.19
2. kolo
vs. Bernabe Zapata Miralles2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Sweden Stockholm - tvrdý I.
15.10.19
1. kolo
vs. Alexei Popyrin6-76, 6-75 prehradetail zápasu
14.10.19
kvalifik.
vs. Cedrik-Marcel Stebe4-6, 6-4, 1-6 prehradetail zápasu
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Tommy Robredo6-0, 4-6, 6-1 výhradetail zápasu
France Mouilleron Le - tvrdý I.
10.10.19
3. kolo
vs. Mikael Ymer3-6, 6-1, 6-76 prehradetail zápasu
09.10.19
2. kolo
vs. Ernests Gulbis2-6, 7-65, 2-0, Ernests Gulbis - skrečvýhradetail zápasu
07.10.19
1. kolo
vs. Manuel Guinard6-3, 6-2 výhradetail zápasu
France Orleans Challenger - tvrdý I.
23.09.19
1. kolo
vs. Lucas Miedler6-75, 3-6 prehradetail zápasu
France Metz - tvrdý I.
17.09.19
1. kolo
vs. Lorenzo Sonego2-6, 6-72 prehradetail zápasu
16.09.19
kvalifik.
vs. Maxime Janvier2-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Artem Dubrivnyy7-63, 6-3 výhradetail zápasu
USA New York - tvrdý
21.08.19
2. kolo kval.
vs. Soon-Woo Kwon2-6, 4-6 prehradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Govind Nanda7-64, 6-1 výhradetail zápasu
Germany Braunschweig Challenger - antuka
09.07.19
2. kolo
vs. Daniel Altmaier3-6, 0-1, - Oscar Otte - skrečprehradetail zápasu

Mats Rosenkranz - posledné zápasy

All Lower - antuka
27.06.20
1. kolo
vs. Yannick Hanfmann6-4, 4-6, 4-6 prehradetail zápasu
26.06.20
1. kolo
vs. Yannick Hanfmann6-3, 6-4 výhradetail zápasu
25.06.20
1. kolo
vs. Christoph Negritu7-62, 6-1 výhradetail zápasu
24.06.20
1. kolo
vs. Daniel Altmaier6-2, 4-6, 4-6 prehradetail zápasu
12.06.20
1. kolo
vs. Oscar Otte2-6, 2-6 prehradetail zápasu
11.06.20
1. kolo
vs. Jan-Lennard Struff4-6, 7-62, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
12.03.20
2. kolo
vs. Filip Duda Filip Duda - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
11.03.20
1. kolo
vs. Oleksandr Bielinskyi6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
04.03.20
1. kolo
vs. Giorgio Ricca6-4, 6-74, 4-6 prehradetail zápasu
United Kingdom M25 Sunderland - tvrdý I.
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Josip Krstanovic6-3, 1-6, 8-10 prehradetail zápasu
Germany M15 Oberhaching - tvrdý I.
18.02.20
1. kolo
vs. Dalibor Svrcina4-6, 3-6 prehradetail zápasu
United Kingdom M25 Barnstaple - tvrdý I.
12.02.20
2. kolo
vs. Christopher Heyman5-7, 3-6 prehradetail zápasu
11.02.20
1. kolo
vs. Jack Gibbens6-4, 6-1 výhradetail zápasu
France M15 Veigy - koberec
30.01.20
2. kolo
vs. Elmar Ejupovic4-6, 7-63, 2-6 prehradetail zápasu
28.01.20
1. kolo
vs. Alexander Erler6-3, 6-72, 6-2 výhradetail zápasu
France M15+H Bressuire - tvrdý I.
23.01.20
2. kolo
vs. Kenny de Schepper5-7, 6-74 prehradetail zápasu
22.01.20
1. kolo
vs. Alexandre Peyrot4-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
France M15+H Bagnoles - antuka
15.01.20
1. kolo
vs. Hugo Pierre6-74, 6-4, 4-6 prehradetail zápasu
Spain M15 Manacor - tvrdý
09.01.20
2. kolo
vs. Carlos Alcaraz Garfia2-6, 0-6 prehradetail zápasu
07.01.20
1. kolo
vs. Daniel Rincon7-63, 7-64 výhradetail zápasu
Thailand M15 Nonthaburi - tvrdý
27.11.19
1. kolo
vs. Florent Bax4-6, 6-1, 3-6 prehradetail zápasu
France M15 Sarreguemines - koberec
19.11.19
1. kolo
vs. Jan Choinski6-4, 3-6, 6-73 prehradetail zápasu
France M15 Villers - tvrdý I.
15.11.19
štvrťfinále
vs. Ronan Joncour6-4, 3-6, 6-713 prehradetail zápasu
14.11.19
2. kolo
vs. Maxime Tchoutakian7-66, 3-6, 6-1 výhradetail zápasu
12.11.19
1. kolo
vs. Boris Fassbender7-66, 5-7, 6-2 výhradetail zápasu
Australia Playford Challenger - tvrdý
28.10.19
1. kolo
vs. Alexey Zakharov4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Australia Traralgon Challenger - tvrdý
21.10.19
1. kolo
vs. Thomas Fancutt5-7, 4-6 prehradetail zápasu
Germany Ismaning Challenger - koberec
15.10.19
1. kolo
vs. Zdenek Kolar4-6, 4-6 prehradetail zápasu
14.10.19
kvalifik.
vs. Vitaliy Sachko7-68, 6-3 výhradetail zápasu
Germany M15 Bad - koberec
10.10.19
2. kolo
vs. Daniel De Jonge6-79, 4-6 prehradetail zápasu
<