INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Clement Larriere vs. Orlando Luz - Vzájomné zápasy
31.01.19 | 2. kolo | Orlando Luz | Clement Larriere | 6-4, 6-1 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Clement Larriere form & Orlando Luz form
Clement Larriere - posledné zápasy
M25 Montauban - antuka | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Florent Bax | 2-6, 0-3, - Clement Larriere - skreč | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alexis Klegou | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Toulouse - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Louis Tessa | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Yvo Panak | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Simone Cacciapuoti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Ivan Davydov | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Linus Frost | 7-62, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
02.04.19 1. kolo | vs. Jules Okala | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Maxime Tchoutakian | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
11.03.19 kvalifik. | vs. Hugo Pontico | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Toulouse - tvrdý I. | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Alexandre Hillhouse | 2-6, 7-63, 10-8 | detail zápasu | |
04.03.19 kvalifik. | vs. Theo Arribage | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.19 kvalifik. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.19 kvalifik. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 1-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.19 2. kolo | vs. Orlando Luz | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.19 1. kolo | vs. Raffaele Giuliano | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
29.01.19 kvalifik. | vs. Luis Faria | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Procopio | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Pedro Munafo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Portugal F15 - tvrdý | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Portugal F12 - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. David Pichler | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
France F14 - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
France F13 - tvrdý | ||||
11.07.18 2. kolo | vs. Remi Boutillier | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.07.18 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Korea F3 - tvrdý | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Korea F2 - tvrdý | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Yunseong Chung | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Orlando Luz - posledné zápasy
Ostrava Challenger - antuka | ||||
22.04.24 kvalifik. | vs. Norbert Gombos | 6-4, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Petr Brunclik | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Oeiras 3 - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Royer | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
05.04.24 štvrťfinále | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-1, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.04.24 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Sao Leopoldo - antuka | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Liam Draxl | 6-71, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
28.10.23 štvrťfinále | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | detail zápasu |