Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
13.09.98, 25 rokov
13.09.98, 25 rokov
Niklas Guttau vs. Michael Gloeckler - Vzájomné zápasy
16.04.19 | kvalifik. | Niklas Guttau | Michael Gloeckler | 7-5, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Niklas Guttau form & Michael Gloeckler form
Niklas Guttau - posledné zápasy
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Niels Lootsma | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.08.21 kvalifik. | vs. Nicolas Bruna | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Egill Sigurdsson | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
10.07.21 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Cheong-Eui Kim | 1-6, - Niklas Guttau - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Edoardo Graziani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Edoardo Graziani | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Tomas Lanik | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.03.21 kvalifik. | vs. Shao-Fan Liu | 3-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Rottoli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Babji Siva Atturu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.03.21 kvalifik. | vs. Illya Beloborodko | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Mirko Lagasio | 6-3, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Yacoub Makzoume | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Stefano Reitano | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Samir Hamza Reguig | 7-66, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
25.06.20 1. kolo | vs. Peter Heller | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Matthias Bachinger | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.06.20 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.20 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.20 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.20 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
16.02.20 2. kolo kval. | vs. Emilien Voisin | 6-4, 6-78, 6-10 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Joel Kuster | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Athanassios Manekas | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Lucas Hellfritsch | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Michael Gloeckler - posledné zápasy
M15 Dubrovnik - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Tymofii Milovanov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Daniele Minighini | 6-3, 4-0, Daniele Minighini - skreč | detail zápasu | |
14.04.24 2. kolo kval. | vs. Nino Toto | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Jan Kumstat | 7-65, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Artur Kukasian | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Alan Abdullin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Oscar Moraing | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Jannik Maute | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Yvo Panak | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Walter | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Samuel Puskar | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Jakub Kroslak | 6-4, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Wade Hermanus | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Evgeny Philippov | 1-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Egor Pleshivtsev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Aleksander Chayka | 3-6, 7-63, 7-10 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Patrik Rikl | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Stefano D'Agostino | 4-6, 7-65, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 7-62, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Espen Lagarde | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Frljanic | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Janis Graski | - Michael Gloeckler - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Luka Mikrut | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Matic Dimic | 6-3, 6-4 | detail zápasu |