ZÁPAS
23.07.18 | kvalifik. | Nicolas Rosenzweig | Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-1, 6-0 | Portugal F12 | antuka |
ŠTATISTIKY
Nicolas Rosenzweig | Alvaro Saez-Royuela Ariza | |
1. podanie % | 25/38 (66%) | 21/30 (70%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/25 (84%) | 6/21 (29%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/13 (54%) | 4/9 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 20/30 (67%) | 10/38 (26%) |
Vyhrané body celkom | 48/68 (71%) | 20/68 (29%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Nicolas Rosenzweig | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Alvaro Saez-Royuela Ariza | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Nicolas Rosenzweig | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Alvaro Saez-Royuela Ariza | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nicolas Rosenzweig | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Alvaro Saez-Royuela Ariza | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nicolas Rosenzweig | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
Nicolas Rosenzweig | 0-0 | |
Nicolas Rosenzweig | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Alvaro Saez-Royuela Ariza | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nicolas Rosenzweig | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Nicolas Rosenzweig | 4-0 | |
Nicolas Rosenzweig | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Španielsko
11.08.00, 23 rokov
11.08.00, 23 rokov
Nicolas Rosenzweig vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza - Vzájomné zápasy
23.07.18 | kvalifik. | Nicolas Rosenzweig | Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Portugal F12 | antuka |
Nicolas Rosenzweig form & Alvaro Saez-Royuela Ariza form
Nicolas Rosenzweig - posledné zápasy
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. James Davis | 6-3, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 7-61, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sao - tvrdý | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Mikhail Sokolovskiy | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Kristian Lozan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Svyatoslav Shainyan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. David Bogatin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Dublin - koberec | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Scott Duncan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Scott Duncan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
08.04.19 kvalifik. | vs. Adan Freire Da Silva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Connor Thomson | 7-66, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Kenneth Raisma | 0-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
Tunisia F29 - antuka | ||||
31.08.18 štvrťfinále | vs. Moez Echargui | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.18 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.18 1. kolo | vs. Georg Winkler | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Serbia F1 - antuka | ||||
10.08.18 štvrťfinále | vs. Florent Diep | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
09.08.18 2. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.08.18 1. kolo | vs. Frane Nincevic | 6-2, 5-2, Frane Nincevic - skreč | detail zápasu | |
Portugal F13 - antuka | ||||
01.08.18 1. kolo | vs. Samuel Bensoussan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Juan Cruz Estevarena | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
30.07.18 kvalifik. | vs. Finbar Talcott | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Portugal F12 - antuka | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Samuel Bensoussan | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.07.18 kvalifik. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Bernardo Pereira Oliveira | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Rafael Izquierdo Luque | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Portugal F10 - tvrdý | ||||
28.06.18 2. kolo | vs. Francisco Cabral | 6-4, 1-6, 7-66 | detail zápasu | |
28.06.18 štvrťfinále | vs. Nuno Borges | - | detail zápasu | |
26.06.18 1. kolo | vs. Leny Mitjana | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.06.18 kvalifik. | vs. Stefan Petrovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Alvaro Saez-Royuela Ariza - posledné zápasy
M25 Gandia - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
09.11.20 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Tim Riedel | 6-2, 4-6, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Elijah Poritzky | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
07.01.20 2. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Luis Francisco | 4-6, 7-5, 10-1 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Kacper Zuk | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Pol Sanchez Vinas | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
25.11.19 kvalifik. | vs. Michal Wozniak | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Pol Fernandez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Giovanni Rizzuti | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Carles Arteche Vaquer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Alvaro Blanco Damea | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sabadell - antuka | ||||
01.10.19 kvalifik. | vs. Maxime Mora | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Andres Vazquez Machuca | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 0-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Carles Batlle | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Donostia - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Pau Perez Contri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Arthur Reymond | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Arthur Reymond | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Pozoblanco - tvrdý | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Albert Roglan | 4-6, 2-6 | detail zápasu |