ZÁPAS
27.09.16 | 1. kolo | Milos Sekulic | Fred Simonsson | 2-6, 6-1, 6-1 | Sweden F4 | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Milos Sekulic | Fred Simonsson | |
1. podanie % | 37/63 (59%) | 33/62 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/37 (70%) | 23/33 (70%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/26 (62%) | 12/29 (41%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 27/62 (44%) | 21/63 (33%) |
Vyhrané body celkom | 69/125 (55%) | 56/125 (45%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 1 | 5 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Milos Sekulic vs. Fred Simonsson - Vzájomné zápasy
25.09.17 | 1. kolo | Fred Simonsson | Milos Sekulic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Sweden F3 | tvrdý I. |
27.09.16 | 1. kolo | Milos Sekulic | Fred Simonsson | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | Sweden F4 | tvrdý I. |
13.10.13 | 2. kolo kval. | Milos Sekulic | Fred Simonsson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Stockholm | tvrdý I. |
22.07.13 | 1. kolo | Fred Simonsson | Milos Sekulic | 7-66, 6-0 | detail zápasu | Denmark F2 | antuka |
01.10.12 | 2. kolo | Fred Simonsson | Milos Sekulic | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | Sweden F7 | tvrdý I. |
Milos Sekulic form & Fred Simonsson form
Milos Sekulic - posledné zápasy
Sweden F3 - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Jonathan Stenberg | 6-72, 6-75 | detail zápasu | |
20.05.18 kvalifik. | vs. Rikard Roos | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Svensson | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Egypt F10 - tvrdý | ||||
19.03.18 kvalifik. | vs. Ryan Nijboer | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Ondrej Styler | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Garry Tokas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Egypt F9 - tvrdý | ||||
12.03.18 kvalifik. | vs. Aidan Mchugh | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Ramazan Nureev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Ondrej Styler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F8 - tvrdý | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Hady Habib | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Kyle Johnson | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F4 - antuka | ||||
05.02.18 kvalifik. | vs. Yshai Oliel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Hugo Largo | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Spain F3 - antuka | ||||
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Adria Alvarez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Spain F2 - antuka | ||||
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Arthur Hugounenq | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.18 kvalifik. | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Hugo Largo | 7-62, 1-0, Hugo Largo - skreč | detail zápasu | |
Estonia F4 - tvrdý I. | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Harri Heliovaara | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Pavel Filin | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Martin Valdo Randpere | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
01.11.17 2. kolo | vs. Sebastien Boltz | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.10.17 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. David Norfeldt | 2-6, 6-0, 2-1, David Norfeldt - skreč | detail zápasu | |
30.10.17 kvalifik. | vs. Pavel Filin | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Kenneth Raisma | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.10.17 kvalifik. | vs. Pavel Filin | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Sweden F4 - tvrdý I. | ||||
02.10.17 kvalifik. | vs. Linus Frost | 6-75, 3-6 | detail zápasu |
Fred Simonsson - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Qiulin Wang | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
08.04.24 kvalifik. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. William Grant | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Jordan Chiu | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
01.04.24 kvalifik. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-0, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikita Safonov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Simon Beaupain | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Adrien Gobat | 1-6, 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Jacopo Bilardo | 6-0, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Alexander Brown | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Caniato | 6-2, 1-6, 12-10 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Samuel Puskar | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Christophe Pognon | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Andre Stewart | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Leo Borg | 6-75, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Jeiden Saidizand | 6-3, 3-0, Jeiden Saidizand - skreč | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Michael Shaw | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-3, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Patrick Schoen | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Tenil | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
05.09.23 2. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 3-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Trey Hilderbrand | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Joan B Borras Isern | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.19 1. kolo | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu |