ZÁPAS
23.10.17 | 1. kolo kval. | Mihnea Lorin Stefan Turcu | Martim Leote Prata | 7-66, 6-4 | Tunisia F32 | antuka |
ŠTATISTIKY
Rumunsko
07.04.98, 26 rokov
07.04.98, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Portugalsko
26.08.00, 23 rokov
11 704 $
26.08.00, 23 rokov
11 704 $
Mihnea Lorin Stefan Turcu vs. Martim Leote Prata - Vzájomné zápasy
23.10.17 | 1. kolo kval. | Mihnea Lorin Stefan Turcu | Martim Leote Prata | 7-66, 6-4 | detail zápasu | Tunisia F32 | antuka |
Mihnea Lorin Stefan Turcu form & Martim Leote Prata form
Mihnea Lorin Stefan Turcu - posledné zápasy
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Mac Kiger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Christopher Bulus | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pittsburgh - antuka | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Peter Kuszynski | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
13.06.22 1. kolo kval. | vs. Aurel Ciocanu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Demetris Azoides | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Ahmad Abd Rabuh | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. Radu Florin Macovei | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Vasiliy Kichigin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Victor Alexandru Slavescu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Denislav Prodanov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Quentin Folliot | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Luca Mindrut | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Francis Pare | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Luca George Tatomir | 0-2, - Mihnea Lorin Stefan Turcu - skreč | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 4-6, 1-3, - Mihnea Lorin Stefan Turcu - skreč | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Borroni | 6-71, 0-2, - Mihnea Lorin Stefan Turcu - skreč | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Michal Mikula | 3-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-3, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Vlad Victor Cornea | 1-5, - Mihnea Lorin Stefan Turcu - skreč | detail zápasu |
Martim Leote Prata - posledné zápasy
M25 Castelo - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Illia Stoliar | 7-65, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Boca - antuka | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
25.10.22 kvalifik. | vs. Marcus McDaniel | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Maks Silagy | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Gianni Ross | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
04.10.22 kvalifik. | vs. Joshua Goodger | 3-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Samuel Paquette | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
16.09.22 štvrťfinále | vs. Christian Langmo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.09.22 2. kolo | vs. Duarte Vale | 6-3, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.22 1. kolo | vs. Miguel Gomes | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Setubal - tvrdý | ||||
30.08.22 kvalifik. | vs. Aleksi Lofman | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Ricardo Batista | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Martim Simoes | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Francisco Rocha | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.07.22 1. kolo | vs. Maxence Broville | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Duarte Vale | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Joshua Goodger | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Daniel Little | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Almada - tvrdý | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Harry Wendelken | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
16.07.20 1. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
09.07.20 1. kolo | vs. Pedro Sousa | 5-2, Pedro Sousa - skreč | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Tomas Pinho | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Daniel Batista | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.06.20 1. kolo | vs. Afonso Portugal | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Jesse Witten | 4-6, 7-5, 10-12 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. David Fox | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Champaign - tvrdý | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Liam Draxl | 4-6, 3-6 | detail zápasu |