INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Issam Haitham Taweel vs. Michiel De Krom - Vzájomné zápasy
04.02.19 | kvalifik. | Michiel De Krom | Issam Haitham Taweel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Issam Haitham Taweel form & Michiel De Krom form
Issam Haitham Taweel - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.04.19 štvrťfinále | vs. Jakub Paul | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.19 2. kolo | vs. Mattia Bellucci | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Niklas Johansson | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Haadin Bava | 0-6, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Kacper Zuk | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Abou Boutros | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.19 kvalifik. | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Giorgio Ricca | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Aryan Goveas | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.19 kvalifik. | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-4, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 kvalifik. | vs. Michiel De Krom | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Roman Boychuk | 4-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
Egypt F31 - antuka | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Samuel Brosset | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F28 - tvrdý | ||||
21.11.18 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F27 - tvrdý | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Yann Wojcik | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F26 - tvrdý | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Alexander Weis | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F25 - tvrdý | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Omni Kumar | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
Egypt F24 - tvrdý | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F23 - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. David Perez Sanz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.18 kvalifik. | vs. Omar Elkadi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Federico Mazzarini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F22 - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Neil Pauffley | 7-65, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F21 - tvrdý | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Yann Wojcik | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F20 - antuka | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Anze Arh | 2-6, 7-62, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F19 - antuka | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F18 - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Anas Fattar | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
26.07.18 2. kolo | vs. George Tsivadze | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.07.18 1. kolo | vs. Alexander Igoshin | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Franco Feitt | 0-6, 0-6 | detail zápasu |
Michiel De Krom - posledné zápasy
M25 Hammamet - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Luca Giacomini | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Raphael Collignon | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.04.24 kvalifik. | vs. Grigory Shebekin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.04.24 2. kolo kval. | vs. Gilberto Ravasio | 6-3, 3-1, Gilberto Ravasio - skreč | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 7-66, 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Marcel Miralles | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tarragona - antuka | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Daniel Merida Aguilar | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Nick Hardt | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Valentin Gonzalez-Galino | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Hugo Ruiz Rodriguez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tancredi Alfano | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Stefan Peter Hampe | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Jack Loge | 4-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Iannis Miletich | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Noah Gabriel | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 2. kolo kval. | vs. Joao Portugal | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Karl Friberg | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Nikolay Nedelchev | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Naoya Honda | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Andrea Meduri | 6-1, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Luka Talan Lopatic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Luka Mikrut | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Matteo Morazzi | 6-3, 6-2 | detail zápasu |