ZÁPAS
19.08.08 | 1. kolo kval. | Michal Przysiezny | Daniel Brands | 5-7, 6-4, 7-66 | New York | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Michal Przysiezny | Daniel Brands | |
1. podanie % | 67/99 (68%) | 63/94 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 55/67 (82%) | 50/63 (79%) |
Vyhrané body z 2.podania | 19/32 (59%) | 20/31 (65%) |
Vyhrané break-bally | 1/3 (33%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 24/94 (26%) | 25/99 (25%) |
Vyhrané body celkom | 98/193 (51%) | 95/193 (49%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esá | 3 | 18 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Michal Przysiezny vs. Daniel Brands - Vzájomné zápasy
19.08.08 | 1. kolo kval. | Michal Przysiezny | Daniel Brands | 5-7, 6-4, 7-66 | detail zápasu | New York | tvrdý |
Michal Przysiezny form & Daniel Brands form
Michal Przysiezny - posledné zápasy
Sopot Challenger - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
01.04.19 1. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Budapest Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.19 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Alexander Erler | 6-72, - Michal Przysiezny - skreč | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
16.01.19 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.19 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
07.04.18 | vs. Benjamin Lock | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Brayden Schnur | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
23.02.18 1. kolo kval. | vs. Sho Katayama | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Kyoto Challenger - koberec | ||||
22.02.18 2. kolo | vs. Tobias Kamke | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.18 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
06.01.18 1. kolo kval. | vs. Tennys Sandgren | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
31.12.17 kvalifik. | vs. Alejandro Gonzalez | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
30.12.17 1. kolo kval. | vs. Nathaniel Lammons | 4-6, 7-65, 7-61 | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Jordan Thompson | 1-6, 0-3, - Michal Przysiezny - skreč | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
08.10.17 2. kolo kval. | vs. Kevin Krawietz | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
07.10.17 1. kolo kval. | vs. Antonio Sancic | 4-6, 7-66, 3-2, Antonio Sancic - skreč | detail zápasu | |
Wroclaw Challenger - tvrdý I. | ||||
05.03.17 finále | vs. Jurgen Melzer | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.17 semifinále | vs. Quentin Halys | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
03.03.17 štvrťfinále | vs. Mirza Basic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.03.17 2. kolo | vs. Lukas Lacko | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.17 1. kolo | vs. Andrey Golubev | 4-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.17 kvalifik. | vs. Egor Gerasimov | 7-65, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.17 2. kolo kval. | vs. Yann Marti | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
18.02.17 1. kolo kval. | vs. Andriej Kapas | 7-68, 7-65 | detail zápasu | |
Budapest Challenger - tvrdý I. | ||||
08.02.17 1. kolo | vs. Mirza Basic | 4-6, 7-64, 6-71 | detail zápasu | |
06.02.17 kvalifik. | vs. Andrea Arnaboldi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.17 2. kolo kval. | vs. Liam Broady | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
04.02.17 1. kolo kval. | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.17 1. kolo kval. | vs. Gleb Sakharov | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Daniel Brands - posledné zápasy
London - tráva | ||||
27.06.19 kvalifik. | vs. Soon-Woo Kwon | 2-6, 7-66, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.19 2. kolo kval. | vs. Blaz Rola | 6-75, 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Mark Whitehouse | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
09.06.19 kvalifik. | vs. Tommy Paul | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.06.19 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Surbiton Challenger - tráva | ||||
05.06.19 2. kolo | vs. Feliciano Lopez | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Henri Laaksonen | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Estoril - antuka | ||||
27.04.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Cuevas | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
20.04.19 1. kolo kval. | vs. Sergiy Stakhovsky | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
27.03.19 2. kolo | vs. Matteo Viola | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
20.03.19 2. kolo | vs. Viktor Troicki | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.19 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.19 2. kolo | vs. Viktor Galovic | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Martin Klizan | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.19 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Sergiy Stakhovsky | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
03.02.19 1. kolo kval. | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
31.01.19 3. kolo | vs. Matthias Bachinger | 7-64, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.19 2. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.19 1. kolo kval. | vs. Ze Zhang | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
15.01.19 2. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
29.12.18 1. kolo kval. | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Guillermo Garcia-Lopez | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Ruben Bemelmans | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
10.10.18 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu |