INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Martin Slanar vs. Daniel Brands - Vzájomné zápasy
24.05.07 | štvrťfinále | Martin Slanar | Daniel Brands | 6-3, 6-75, 6-4 | detail zápasu | Fergana | tvrdý |
Martin Slanar form & Daniel Brands form
Martin Slanar - posledné zápasy
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
27.06.11 2. kolo kval. | vs. Victor Crivoi | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
27.06.11 1. kolo kval. | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Marburg Challenger - antuka | ||||
20.06.11 1. kolo kval. | vs. Enrico Alonso De Pedro | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.06.11 2. kolo kval. | vs. Andis Juska | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Milan Challenger - antuka | ||||
13.06.11 1. kolo kval. | vs. Roberto Marcora | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.11 2. kolo kval. | vs. Leonardo Kirche | 1-6, 7-62, 5-7 | detail zápasu | |
Alessandria Challenger - antuka | ||||
23.05.11 1. kolo kval. | vs. Caio Zampieri | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cremona Challenger - tvrdý | ||||
16.05.11 2. kolo kval. | vs. Andrea Stoppini | 2-6, 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
16.05.11 kvalifik. | vs. Richard Bloomfield | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.11 1. kolo kval. | vs. Marian Podeprel | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.04.11 2. kolo kval. | vs. Artem Smirnov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
28.03.11 1. kolo kval. | vs. Mateusz Kowalczyk | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Reunion Island - tvrdý | ||||
28.01.11 2. kolo | vs. Stephane Robert | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.01.11 1. kolo | vs. Martijn van Haasteren | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Germany F1 - koberec | ||||
10.01.11 1. kolo | vs. Marcel Zimmermann | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Aachen Challenger - koberec | ||||
08.11.10 1. kolo kval. | vs. Maxime Authom | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
01.11.10 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.11.10 2. kolo kval. | vs. Jan Mertl | 6-73, 6-74 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
18.10.10 1. kolo kval. | vs. Seong-Gook Oh | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.10 2. kolo kval. | vs. Cheong-Eui Kim | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.10 kvalifik. | vs. Daniel Yoo | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
11.10.10 kvalifik. | vs. Matthias Bachinger | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.10 2. kolo kval. | vs. Dusan Vemic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Mons Challenger - tvrdý I. | ||||
05.10.10 1. kolo | vs. Andreas Beck | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.10 2. kolo kval. | vs. Andreas Siljestrom | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.10.10 kvalifik. | vs. Simon Stadler | 6-74, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.10 1. kolo kval. | vs. Julien Sterbelle | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Geneva Challenger - antuka | ||||
23.08.10 1. kolo kval. | vs. Gerard Granollers | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oberstaufen Challenger - antuka | ||||
08.07.10 2. kolo | vs. Martin Fischer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.07.10 1. kolo | vs. Dieter Kindlmann | 6-3, 7-68 | detail zápasu |
Daniel Brands - posledné zápasy
London - tráva | ||||
27.06.19 kvalifik. | vs. Soon-Woo Kwon | 2-6, 7-66, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.19 2. kolo kval. | vs. Blaz Rola | 6-75, 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Mark Whitehouse | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
09.06.19 kvalifik. | vs. Tommy Paul | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.06.19 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Surbiton Challenger - tráva | ||||
05.06.19 2. kolo | vs. Feliciano Lopez | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Henri Laaksonen | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Estoril - antuka | ||||
27.04.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Cuevas | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
20.04.19 1. kolo kval. | vs. Sergiy Stakhovsky | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
27.03.19 2. kolo | vs. Matteo Viola | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
20.03.19 2. kolo | vs. Viktor Troicki | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.19 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.19 2. kolo | vs. Viktor Galovic | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Martin Klizan | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.19 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Sergiy Stakhovsky | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
03.02.19 1. kolo kval. | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
31.01.19 3. kolo | vs. Matthias Bachinger | 7-64, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.19 2. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.19 1. kolo kval. | vs. Ze Zhang | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
15.01.19 2. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
29.12.18 1. kolo kval. | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Guillermo Garcia-Lopez | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Ruben Bemelmans | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
10.10.18 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu |