ZÁPAS
23.07.19 | kvalifik. | Marc Dijkhuizen | Lautaro Agustin Falabella | 6-4, 6-3 | M15 Casablanca | antuka |
ŠTATISTIKY
Holandsko
01.04.96, 28 rokov
22 647 $
01.04.96, 28 rokov
22 647 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
19.01.98, 26 rokov
14 764 $
19.01.98, 26 rokov
14 764 $
Marc Dijkhuizen vs. Lautaro Agustin Falabella - Vzájomné zápasy
23.07.19 | kvalifik. | Marc Dijkhuizen | Lautaro Agustin Falabella | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Casablanca | antuka |
Marc Dijkhuizen form & Lautaro Agustin Falabella form
Marc Dijkhuizen - posledné zápasy
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.08.21 kvalifik. | vs. Zachary Eisinga | 1-5, - Marc Dijkhuizen - skreč | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Lenn Luemkemann | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.19 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.19 kvalifik. | vs. Sabit Suntic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Gleb Blekher | 6-2, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 6-1, 2-0, Osmancan Soyler - skreč | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Riccardo Tavilla | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-72, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Mateus Alves | 2-6, 7-60, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Nicolas Uryson | 0-6, 0-3, - Marc Dijkhuizen - skreč | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Luis Humberto Lopez | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Justin Eleveld | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Agadir - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Ismael Changawa Ruwa Mzai | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Mohamed Alami | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Amine Ahouda | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Lautaro Agustin Falabella - posledné zápasy
Concepcion Challenger - antuka | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.24 kvalifik. | vs. Seita Watanabe | 2-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Farjat | 6-72, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Santiago - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Lucio Ratti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Elbert Barr | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Diego Ortiz Gamonal | 7-5, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Herrera Delucchi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bragado - antuka | ||||
05.04.24 štvrťfinále | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Valerio Aboian | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
02.04.24 kvalifik. | vs. Maximilian Figl | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Felipe Derdoy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bragado - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-4, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Facundo Bermejo | 6-0, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
23.03.24 štvrťfinále | vs. Leonardo Aboian | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 2. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
21.03.24 1. kolo | vs. Luciano Carraro | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Benjamin Herrera Delucchi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Eduard Silviu Schipor | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
16.03.24 štvrťfinále | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.24 2. kolo | vs. Federico Aguilar Cardozo | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Tadeo Meneo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Juan Cruz Blanco Cauterucci | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Yoel Yamus | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 4-6, 1-6 | detail zápasu |