Mao-Xin Gong/Ze Zhang vs. Ji Sung Nam/Min-Kyu Song 15.09.2019

Mao-Xin Gong/Ze Zhang vs. Ji Sung Nam/Min-Kyu Song 15.09.2019 - Davis Cup, Group I, 1R, CHN-KOR 1-3 - porovnanie

ZÁPAS

15.09.19Mao-Xin Gong/Ze Zhang Ji Sung Nam/Min-Kyu Song 7-66, 7-65 China Davis Cup tvrdý I.

ŠTATISTIKY

7-65

Mao-Xin Gong
Čína
24.08.87, 32 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Kórea
15.08.93, 26 rokov







Ji Sung Nam
Ze Zhang
Čína
04.07.90, 29 rokov




Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá

Kórea
25.08.90, 29 rokov




Min-Kyu Song
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Mao-Xin Gong/Ze Zhang vs. Ji Sung Nam/Min-Kyu Song - Vzájomné zápasy

16.10.191. koloJi Sung NamMao-Xin Gong6-74, 6-3, 11-9 detail zápasuChina Ningboo Challenger tvrdý
15.09.19Mao-Xin Gong/Ze ZhangJi Sung Nam/Min-Kyu Song7-66, 7-65 detail zápasuChina Davis Cup tvrdý I.
11.08.19fináleJi Sung NamMao-Xin Gong6-3, 3-6, 14-12 detail zápasuJapan Yokkaichi Challenger tvrdý

Mao-Xin Gong/Ze Zhang - posledné zápasy

China Ningboo Challenger - tvrdý
16.10.19
1. kolo
vs. Ji Sung Nam/Min-Kyu Song7-64, 3-6, 9-11 prehradetail zápasu
China Shanghai - tvrdý
09.10.19
1. kolo
vs. Nicolas Mahut/Edouard Roger-Vasselin4-6, 3-6 prehradetail zápasu
China Beijing - tvrdý
03.10.19
štvrťfinále
vs. Lukasz Kubot/Marcelo Melo1-6, 5-7 prehradetail zápasu
01.10.19
1. kolo
vs. Henri Kontinen/John Peers4-6, 6-4, 10-7 výhradetail zápasu
China Zhuhai - tvrdý
26.09.19
štvrťfinále
vs. Sander Gille/Joran Vliegen3-6, 4-6 prehradetail zápasu
24.09.19
1. kolo
vs. Thomas Fabbiano/Andreas Seppi5-7, 7-5, 11-9 výhradetail zápasu
China Davis Cup - tvrdý I.
15.09.19
vs. Ji Sung Nam/Min-Kyu Song7-66, 7-65 výhradetail zápasu
China Jinan Challenger - tvrdý
03.09.19
1. kolo
vs. Xin Gao/Runhao Hua6-75, 6-1, 5-10 prehradetail zápasu
Japan Yokkaichi Challenger - tvrdý
11.08.19
finále
vs. Ji Sung Nam/Min-Kyu Song3-6, 6-3, 12-14 prehradetail zápasu
10.08.19
semifinále
vs. Sanchai Ratiwatana/Sonchat Ratiwatana6-2, 6-1 výhradetail zápasu
08.08.19
štvrťfinále
vs. Thomas Fancutt/Dayne Kelly Thomas Fancutt/Dayne Kelly/Min-Kyu Song - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
06.08.19
1. kolo
vs. Makoto Ochi/Renta Tokuda6-4, 4-6, 10-6 výhradetail zápasu
China Chengdu Challenger - tvrdý
01.08.19
štvrťfinále
vs. Arjun Kadhe/Saketh-Sai Myneni6-74, 1-6 prehradetail zápasu
31.07.19
1. kolo
vs. Harry Bourchier/Thomas Fancutt6-2, 6-0 výhradetail zápasu
USA Newport - tráva
19.07.19
štvrťfinále
vs. Marcel Granollers/Sergiy Stakhovsky2-6, 3-6 prehradetail zápasu
15.07.19
1. kolo
vs. Jeevan Nedunchezhiyan/Purav Raja7-63, 7-610 výhradetail zápasu
United Kingdom Ilkley Challenger - tráva
19.06.19
1. kolo
vs. Nicholas Monroe/David Vega Hernandez7-5, 4-6, 8-10 prehradetail zápasu
United Kingdom Nottingham Challenger - tráva
16.06.19
finále
vs. Santiago Gonzalez/Aisam Qureshi6-4, 6-75, 5-10 prehradetail zápasu
16.06.19
semifinále
vs. Ken Skupski/John-Patrick Smith6-2, 6-4 výhradetail zápasu
15.06.19
štvrťfinále
vs. Liam Broady/Scott Clayton6-2, 1-6, 11-9 výhradetail zápasu
13.06.19
1. kolo
vs. Jonathan Erlich/Treat Conrad Huey6-4, 1-6, 10-4 výhradetail zápasu
Poland Poznan Challenger - antuka
05.06.19
1. kolo
vs. Michal Dembek/Florin Mergea6-4, 6-71, 7-10 prehradetail zápasu
Portugal Lisbon Challenger - antuka
16.05.19
štvrťfinále
vs. Fabricio Neis/David Vega Hernandez4-6, 2-6 prehradetail zápasu
14.05.19
1. kolo
vs. Luis David Martinez/Fernando Romboli6-3, 7-5 výhradetail zápasu
France Aix En - antuka
08.05.19
1. kolo
vs. Enzo Couacaud/Tristan Lamasine4-6, 3-6 prehradetail zápasu
France Bordeaux Challenger - antuka
03.05.19
semifinále
vs. Gregoire Barrere/Quentin Halys4-6, 3-6 prehradetail zápasu
02.05.19
štvrťfinále
vs. Elias Ymer/Mikael Ymer6-2, 6-4 výhradetail zápasu
01.05.19
1. kolo
vs. Sergio Martos Gornes/Oriol Roca Batalla6-3, 6-74, 10-6 výhradetail zápasu
China Anning Challenger - antuka
18.04.19
štvrťfinále
vs. David Pel/Hans Podlipnik-Castillo6-75, 4-6 prehradetail zápasu
16.04.19
1. kolo
vs. Xin Gao/Zhizhen Zhang6-3, 7-60 výhradetail zápasu

Ji Sung Nam/Min-Kyu Song - posledné zápasy

China Ningboo Challenger - tvrdý
16.10.19
1. kolo
vs. Mao-Xin Gong/Ze Zhang6-74, 6-3, 11-9 výhradetail zápasu
Taipei (CHN) Kaohsiung Challenger - koberec
21.09.19
semifinále
vs. Cheng-Peng Hsieh/Tsung-Hua Yang7-63, 4-6, 6-10 prehradetail zápasu
20.09.19
štvrťfinále
vs. Yu Hsiou Hsu/Jimmy Wang6-2, 3-6, 10-7 výhradetail zápasu
19.09.19
1. kolo
vs. Mao-Xin Gong/Goncalo Oliveira6-3, 6-2 výhradetail zápasu
China Davis Cup - tvrdý I.
15.09.19
vs. Mao-Xin Gong/Ze Zhang6-76, 6-75 prehradetail zápasu
China Jinan Challenger - tvrdý
07.09.19
finále
vs. Matthew Ebden/Divij Sharan6-74, 7-5, 3-10 prehradetail zápasu
06.09.19
semifinále
vs. Xin Gao/Runhao Hua6-2, 6-2 výhradetail zápasu
05.09.19
štvrťfinále
vs. Max Purcell/Luke Saville6-4, 6-2 výhradetail zápasu
03.09.19
1. kolo
vs. Sanchai Ratiwatana/Sonchat Ratiwatana5-7, 6-2, 10-8 výhradetail zápasu
China Baotou Challenger - antuka
01.09.19
finále
vs. Teimuraz Gabashvili/Sasi Kumar Mukund7-63, 6-2 výhradetail zápasu
31.08.19
semifinále
vs. Fajing Sun/Di Wu7-64, 6-3 výhradetail zápasu
29.08.19
štvrťfinále
vs. Luca Castelnuovo/Baptiste Crepatte7-65, 6-2 výhradetail zápasu
27.08.19
1. kolo
vs. YiXin Gao/Huixin Wang6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Japan Yokkaichi Challenger - tvrdý
11.08.19
finále
vs. Mao-Xin Gong/Ze Zhang6-3, 3-6, 14-12 výhradetail zápasu
10.08.19
semifinále
vs. Shintaro Imai/Yusuke Takahashi6-2, 6-4 výhradetail zápasu
08.08.19
štvrťfinále
vs. Yunseong Chung/Tung-Lin Wu5-7, 7-5, 11-9 výhradetail zápasu
07.08.19
1. kolo
vs. John-Paul Fruttero/Ruben Gonzales6-2, 6-4 výhradetail zápasu
China Chengdu Challenger - tvrdý
03.08.19
finále
vs. Arjun Kadhe/Saketh-Sai Myneni3-6, 6-0, 6-10 prehradetail zápasu
02.08.19
semifinále
vs. Harri Heliovaara/Toshihide Matsui6-4, 6-1 výhradetail zápasu
01.08.19
štvrťfinále
vs. John-Paul Fruttero/Ruben Gonzales6-4, 7-61 výhradetail zápasu
30.07.19
1. kolo
vs. Hanyi Liu/Chukang Wang6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Thailand M25 Nonthaburi - tvrdý
20.05.19
semifinále
vs. Blake Ellis/Yu Hsiou Hsu6-3, 6-1 výhradetail zápasu
20.05.19
finále
vs. Sanchai Ratiwatana/Sonchat Ratiwatana7-68, 6-1 výhradetail zápasu
20.05.19
1. kolo
vs. Yuttana Charoenphon/Worarin Kumthonkittikul6-1, 6-0 výhradetail zápasu
20.05.19
štvrťfinále
vs. Rio Noguchi/Ryota Tanuma6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Republic of Korea Gwangju Challenger - tvrdý
19.05.19
finále
vs. Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat3-6, 6-3, 6-10 prehradetail zápasu
18.05.19
semifinále
vs. N.Sriram Balaji/Jonathan Erlich3-6, 6-3, 10-7 výhradetail zápasu
16.05.19
štvrťfinále
vs. Evan King/Nathan Pasha6-4, 6-0 výhradetail zápasu
15.05.19
1. kolo
vs. Seon Yong Han/Cheong-Eui Kim6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Republic of Korea Busan Challenger - tvrdý
10.05.19
štvrťfinále
vs. Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat3-6, 4-6 prehradetail zápasu
<