INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lukas Ollert vs. Leopold Zima - Vzájomné zápasy
04.07.16 | 2. kolo kval. | Lukas Ollert | Leopold Zima | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Austria F1 | antuka |
Lukas Ollert form & Leopold Zima form
Lukas Ollert - posledné zápasy
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
23.08.19 štvrťfinále | vs. Bruno Sant'Anna | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Dominik Boehler | 6-5, Dominik Boehler - skreč | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Milan Welte | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Oberentfelden - koberec | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Jerome Kym | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Mischa Lanz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Adrien Burdet | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Thailand F8 - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Ray Ho | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Vietnam F5 - tvrdý | ||||
29.10.18 1. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Vietnam F4 - tvrdý | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Paul Oosterbaan | 7-61, 4-6, 0-3, - Lukas Ollert - skreč | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sweden F5 - tvrdý I. | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. David Poljak | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sweden F4 - tvrdý I. | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. George Loffhagen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý | ||||
13.09.18 štvrťfinále | vs. Jack Draper | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.09.18 2. kolo | vs. Samm Butler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.18 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
France F16 - tvrdý | ||||
07.09.18 štvrťfinále | vs. Corentin Denolly | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.09.18 2. kolo | vs. Christopher Diaz-Figueroa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Finland F3 - antuka | ||||
15.08.18 2. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-710, 0-5, - Lukas Ollert - skreč | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Leevi Saatela | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Finland F2 - antuka | ||||
09.08.18 štvrťfinále | vs. Michal Konecny | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.08.18 2. kolo | vs. Sam Taylor | 6-1, 7-68 | detail zápasu | |
06.08.18 1. kolo | vs. Verneri Tuomi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Austria F2 - antuka | ||||
12.07.18 štvrťfinále | vs. Peter Heller | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.18 2. kolo | vs. Georg Winkler | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.07.18 1. kolo | vs. Alexander Erler | 7-60, 3-0, Alexander Erler - skreč | detail zápasu | |
Austria F1 - antuka | ||||
04.07.18 2. kolo | vs. Matthias Haim | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.18 1. kolo | vs. Martins Rocens | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F25 - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Leopold Zima - posledné zápasy
M15 Telde - antuka | ||||
08.04.24 kvalifik. | vs. Kuang Qing Xu | 3-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Mora Clement | 7-612, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.04.24 kvalifik. | vs. Yannik Kelm | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Emanuele Turconi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Twan Van Zijl | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 6-1, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Gregorio Biondolillo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Keegan Smith | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.24 2. kolo kval. | vs. Ivan Lopez | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Gabriel Decamps | 7-5, 6-77, 10-8 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Florian Broska | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-73, 10-3 | detail zápasu | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Daniel Masur | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Michael Agwi | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Henrique Rocha | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Tiago Boschmans | 4-6, 6-1, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-73, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 4-6 | detail zápasu |