Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Madagaskar
14.06.89, 34 rokov
174 cm
67 kg
Hrá ľavou rukou
14 307 $
14.06.89, 34 rokov
174 cm
67 kg
Hrá ľavou rukou
14 307 $
Lucas Bouquet vs. Lofo Ramiaramanan - Vzájomné zápasy
09.09.18 | 1. kolo kval. | Lucas Bouquet | Lofo Ramiaramanan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | France F17 | tvrdý I. |
17.10.16 | kvalifik. | Lucas Bouquet | Lofo Ramiaramanan | 6-0, 7-5 | detail zápasu | France F23 | tvrdý I. |
23.03.15 | 1. kolo kval. | Lucas Bouquet | Lofo Ramiaramanan | 7-65, 6-3 | detail zápasu | France F7 | tvrdý I. |
Lucas Bouquet form & Lofo Ramiaramanan form
Lucas Bouquet - posledné zápasy
M25 Angers - antuka | ||||
26.04.24 štvrťfinále | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.04.24 2. kolo | vs. Antoine Hoang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.04.24 1. kolo | vs. Pierre Antoine Tailleu | 6-0, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
01.04.24 kvalifik. | vs. Andrea Guerrieri | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Gima | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Alvaro Bueno Gil | 6-4, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Pol Amoros Ramos | 6-3, 6-77, 10-8 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alvaro Garcia | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Giraldi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Kamil Majchrzak | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 4-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Jaycer Lyeons | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Kelsey Stevenson | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. David Prasievi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Michael Bassem Sobhy | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Runyu Zhao | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ilya Filichev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 kvalifik. | vs. Joseph Phillips | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Marko Novak | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Loann Massard | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Mark Wallner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. William Jucha | 4-6, 6-3, 13-11 | detail zápasu |
Lofo Ramiaramanan - posledné zápasy
M15 Meerbusch - antuka | ||||
22.04.24 2. kolo kval. | vs. Jasin Jakupi | 2-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Attila Hueller-Varga | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Antoine Berger | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Simon Reveniau | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Marc Antoine Gaillard | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Matt Ponchet | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Lambermont - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Noah Schlagenhauf | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Noah Schlagenhauf | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Lambert Ruland | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Tristan Reiff | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Robin Catry | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
21.03.22 1. kolo kval. | vs. Samuel Brosset | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Nikshep Ballekere Ravikumar | 7-66, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
10.01.22 kvalifik. | vs. Lucien Forrestier | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Hippolyte Costa | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Omar Brigida | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Nikita Volonski | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Tushar Sharma | 7-65, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Tushar Sharma | 1-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Linghao Zhang | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Riccardo Campagnola | 6-76, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Lilian Breut | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Eupen - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Yannick Lenaerts | 3-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Brosset | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Amaury Delmas | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Benjamin Pietri | 1-6, 3-6 | detail zápasu |