ZÁPAS
10.02.18 | 2. kolo kval. | Luca Margaroli | Ulises Blanch | 0-1, - skreč | Chennai Challenger | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Luca Margaroli | Ulises Blanch | |
1. podanie % | 2/2 (100%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z 1.podania | 2/2 (100%) | 3/3 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 0/4 (0%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body celkom | 2/6 (33%) | 4/6 (67%) |
Dvojchyby | 0 | 0 |
Esá | 0 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Luca Margaroli | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Ulises Blanch | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Luca Margaroli vs. Ulises Blanch - Vzájomné zápasy
10.02.18 | 2. kolo kval. | Luca Margaroli | Ulises Blanch | 0-1, Ulises Blanch - skreč | detail zápasu | Chennai Challenger | tvrdý |
Luca Margaroli form & Ulises Blanch form
Luca Margaroli - posledné zápasy
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - antuka | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Rafael Matos | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Gian Gruenig | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.20 1. kolo | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Te - tvrdý | ||||
31.12.19 1. kolo | vs. Reece Falck | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Gstaad - antuka | ||||
20.07.19 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Moroni | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Recanati Challenger - tvrdý | ||||
01.07.19 kvalifik. | vs. Samuele Ramazzotti | 1-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.05.19 kvalifik. | vs. Flavio Cobolli | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Nanchang Challenger - antuka | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Andrew Harris | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.04.19 kvalifik. | vs. Ivan Kosec | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
18.03.19 kvalifik. | vs. Harri Heliovaara | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - tvrdý | ||||
01.10.18 kvalifik. | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Vladyslav Manafov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Tak Khunn Wang | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Gstaad - antuka | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Yannick Hanfmann | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Pietro Rondoni | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Marburg Challenger - antuka | ||||
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Corentin Moutet | 3-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
Samarkand Challenger - antuka | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Yaraslav Shyla | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Karshi Challenger - tvrdý | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Ulises Blanch - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.24 semifinále | vs. Luca Castagnola | 7-65, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.24 finále | vs. Matej Dodig | 0-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Louis Dussin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. John Sperle | 6-4, 6-74, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Benjamin Pietri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Dali Blanch | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Maxence Beauge | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Adria Soriano Barrera | 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Izan Almazan Valiente | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
Winston-Salem - tvrdý | ||||
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Darian King | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Winnipeg Challenger - tvrdý | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Andres Martin | 7-63, 7-610 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Andrew Fenty | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Sigouin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Steve Johnson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Adam Walton | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. John Echeverria | 4-6, 7-64, 6-72 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Carretero | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Vilius Gaubas | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Modena Challenger - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Timo Stodder | 4-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
22.06.23 štvrťfinále | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Dali Blanch | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 7-65, Vitaliy Sachko - skreč | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-3, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Rigele Te | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
Bratislava 1 - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Milos Karol | 6-4, 6-710, 4-6 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 0-1, - Ulises Blanch - skreč | detail zápasu | |
Oeiras 4 - antuka | ||||
17.05.23 2. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 4-6, 5-7 | detail zápasu |