Izrael
22.12.99, 24 rokov
12 883 $
22.12.99, 24 rokov
12 883 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
14.04.97, 27 rokov
14.04.97, 27 rokov
Lior Goldenberg vs. Horst Rieder - Vzájomné zápasy
10.06.19 | 1. kolo kval. | Lior Goldenberg | Horst Rieder | 6-4, 7-5 | detail zápasu | M15 Akko | tvrdý |
Lior Goldenberg form & Horst Rieder form
Lior Goldenberg - posledné zápasy
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ben Weintraub | 6-77, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Pavlos Tsitsipas | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Gabriel Matuszewski | 7-65, 6-74, 10-5 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Shemesh | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Georgios Nouchakis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 kvalifik. | vs. Max Cunat | 1-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Gianluca Coloma-Heck | 6-1, 3-0, Gianluca Coloma-Heck - skreč | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Sorensen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. William Norton | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Christos Antonopoulos | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tyler Stice | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Attila Boros | 7-610, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Kornel Halmos | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Giles Hussey | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Peter Sallay | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. James Davis | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Pesti Balazs | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Vladimir Bazilevskiy | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
03.08.23 štvrťfinále | vs. Alex Knaff | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Demetris Azoides | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Attila Boros | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Yair Sarouk | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.23 2. kolo kval. | vs. Adi Dagan | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Duarte Vale | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Horst Rieder - posledné zápasy
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Alessio Zanotti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Radu David Turcanu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Leopold Zima | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Caslano - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Mika Brunold | 6-4, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-74, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
22.08.22 kvalifik. | vs. Pietro Schiavetti | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Davide Ferrarolli | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.22 kvalifik. | vs. Antoine Walch | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Marco Jaeger | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Padova - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Niccolo Ciavarella | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Lisandru Rodriguez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Tommaso Parpajola | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
03.08.22 2. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.22 1. kolo | vs. Pietro Pampanin | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.22 kvalifik. | vs. Simone Vaccari | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Federico Salomone | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Budapest - antuka | ||||
27.09.21 kvalifik. | vs. Mark Havlicek | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Benedek Szombathelyi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Vyshkovo - antuka | ||||
20.09.21 kvalifik. | vs. Danylo Veremeychuk | 6-2, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Oleksiy Kalynyuk | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Gabriele Piraino | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Daniil Zhibul | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 3-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
02.08.21 kvalifik. | vs. Dominique Graf | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Gabriele Camilli | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
M25+H Ricany - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Domagoj Biljesko | 4-6, 0-4, - Horst Rieder - skreč | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Michael Paty | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Riccardo Di Nocera | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu |