ZÁPAS
13.05.18 | 2. kolo kval. | Jiri Barnat | Robert Steinhauser | 4-6, 6-4, 6-3 | Czech Republic | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
02.09.00, 23 rokov
02.09.00, 23 rokov
Jiri Barnat vs. Robert Steinhauser - Vzájomné zápasy
13.05.18 | 2. kolo kval. | Jiri Barnat | Robert Steinhauser | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | Czech Republic | antuka |
Jiri Barnat form & Robert Steinhauser form
Jiri Barnat - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Stijn Slump | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.04.24 1. kolo | vs. Martins Rocens | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 7-63, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Nicolai Budkov Kjaer | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Marcel Zielinski | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Mees Rottgering | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Vadym Ursu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Jan Hrazdil | 6-76, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-1, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Philip Henning | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 0-6, 6-71 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Omar Brigida | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Alexander Donski | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Eric Vanshelboim | 6-78, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Maxim Mrva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Timo Stodder | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Petr Michnev | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Tristan Nitschke | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Daniel Paty | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Mateusz Terczynski | 6-4, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Jasza Szajrych | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Robert Steinhauser - posledné zápasy
M25 Jablonec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Wels - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Domagoj Biljesko | 7-5, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Dominik Nazaruk | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Slovakia F3 - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Paul Jubb | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Austria F4 - antuka | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Edward Hubner | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
08.07.18 kvalifik. | vs. Roman Boychuk | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Aljaz Radinski | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.07.18 2. kolo kval. | vs. Daniil Tsebrenko | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Roman Boychuk | 7-5, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 5-7, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Jiri Barnat | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu |