ZÁPAS
21.08.18 | 1. kolo | Ji Sung Nam | Seong Jae Han | 6-1, 6-0 | Korea F5 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Ji Sung Nam | Seong Jae Han | |
1. podanie % | 24/35 (69%) | 28/48 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/24 (75%) | 11/28 (39%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/11 (45%) | 3/20 (15%) |
Vyhrané break-bally | 7/11 (64%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 34/48 (71%) | 12/35 (34%) |
Vyhrané body celkom | 57/83 (69%) | 26/83 (31%) |
Dvojchyby | 1 | 7 |
Esá |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kórea
15.01.95, 29 rokov
15.01.95, 29 rokov
Ji Sung Nam vs. Seong Jae Han - Vzájomné zápasy
21.08.18 | 1. kolo | Ji Sung Nam | Seong Jae Han | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Korea F5 | tvrdý |
11.07.16 | kvalifik. | Ji Sung Nam | Seong Jae Han | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Korea F5 | tvrdý |
Ji Sung Nam form & Seong Jae Han form
Ji Sung Nam - posledné zápasy
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
17.04.24 2. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
08.04.24 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kashiwa - tvrdý | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Masamichi Imamura | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 7-66, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Alex Bolt | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 6-76, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Calum Puttergill | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Rinky Hijikata | 7-65, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 7-69, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Klintcharov | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Thomas Fancutt | 2-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Mac Kiger | 5-7, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Orlando Luz | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Aaron James Williams | 6-4, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Jaime Faria | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Bloomfield Hills - tvrdý | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Evan Zhu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Frazier Rengifo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Palmas del - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Gustavo Heide | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Dominik Palan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Ajeet Rai | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Max Purcell | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Shinji Hazawa | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Seong Jae Han - posledné zápasy
M15 Changwon - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Seongbin Sim | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Kelsey Stevenson | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Yeongseok Jeong | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Jeong Heon Lee | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Kangjae Kim | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Korea F6 - antuka | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Jung-Woong Na | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.18 1. kolo | vs. Eun Chong Shin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Korea F5 - tvrdý | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Ji Sung Nam | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.08.18 kvalifik. | vs. Seong Taek Im | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Jin Sung Han | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Seong Yong Han | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Korea F4 - tvrdý | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Seong Taek Im | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Byeonghun Kim | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Korea F3 - tvrdý | ||||
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Oh-Hee Kwon | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Dukyoung Kim | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Korea F2 - tvrdý | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Woo Young Lee | 6-3, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
Korea F1 - tvrdý | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Jea Moon Lee | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Dae-Hee Lee | 6-1, 1-0, Dae-Hee Lee - skreč | detail zápasu | |
03.06.18 kvalifik. | vs. Seunghun Shin | 3-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Sung Hun Kim | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Korea F5 - antuka | ||||
26.06.17 kvalifik. | vs. Seong Chan Hong | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Donghwi Shin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Jun Su Kim | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Korea F4 - tvrdý | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Ho-Min Kang | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Woo Hyeok Jang | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Korea F3 - tvrdý | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Hyeon Il Jung | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Korea F2 - tvrdý | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Woo Young Lee | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Korea F1 - tvrdý | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Jun Su Kim | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Ivan Kalinin | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.05.17 kvalifik. | vs. Tae-Woo Lee | 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu |