ZÁPAS
15.05.18 | 1. kolo | Henri Laaksonen | Alessandro Giannessi | 4-6, 6-4, 6-4 | Heilbronn Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Henri Laaksonen | Alessandro Giannessi | |
1. podanie % | 55/92 (60%) | 54/87 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 40/55 (73%) | 31/54 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/37 (43%) | 18/33 (55%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 5/10 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 38/87 (44%) | 36/92 (39%) |
Vyhrané body celkom | 94/179 (53%) | 85/179 (47%) |
Dvojchyby | 7 | 2 |
Esá | 6 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Henri Laaksonen | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Henri Laaksonen | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Henri Laaksonen | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Henri Laaksonen | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Henri Laaksonen | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Henri Laaksonen | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Henri Laaksonen | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Henri Laaksonen | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Henri Laaksonen | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Henri Laaksonen | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Henri Laaksonen | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Henri Laaksonen | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-2 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Henri Laaksonen | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Henri Laaksonen | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Henri Laaksonen vs. Alessandro Giannessi - Vzájomné zápasy
15.05.18 | 1. kolo | Henri Laaksonen | Alessandro Giannessi | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Heilbronn Challenger | antuka |
10.09.14 | 1. kolo | Henri Laaksonen | Alessandro Giannessi | 7-64, 4-6, 6-2 | detail zápasu | Biella Challenger | antuka |
Henri Laaksonen form & Alessandro Giannessi form
Henri Laaksonen - posledné zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 2-6, 1-3, - Henri Laaksonen - skreč | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Enrico Dalla Valle | 7-65, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Goncalo Falcao | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Joao Domingues | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Moez Echargui | 6-2, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Jesse Flores | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 0-5, - Henri Laaksonen - skreč | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Jeremy Jahn | 6-75, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 4-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 4-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
Zug Challenger - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Pavel Kotov | 0-6, - Henri Laaksonen - skreč | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo | vs. Marko Topo | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Karlsruhe Challenger - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Hady Habib | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Otto Virtanen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 1-6, 6-2, 6-74 | detail zápasu | |
Bratislava 1 - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Jerome Kym | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Troisdorf Challenger - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
12.05.23 štvrťfinále | vs. Nicolas Kicker | - | detail zápasu | |
10.05.23 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-3, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Dominic Stricker | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Federico Gaio | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Mensik | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Vilnius Challenger - tvrdý I. | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 2-6, 0-0, - Henri Laaksonen - skreč | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
02.02.23 2. kolo | vs. Raphael Collignon | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Alessandro Giannessi - posledné zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 štvrťfinále | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-73, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Federico Delbonis | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu |