ZÁPAS
27.01.18 | 2. kolo kval. | Gianni Mina | Lucas Catarina | 4-6, 6-2, 6-0 | Burnie Challenger | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Gianni Mina | Lucas Catarina | |
1. podanie % | 47/67 (70%) | 44/71 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 33/47 (70%) | 24/44 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/20 (55%) | 10/27 (37%) |
Vyhrané break-bally | 7/12 (58%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 37/71 (52%) | 23/67 (34%) |
Vyhrané body celkom | 81/138 (59%) | 57/138 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esá | 3 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Gianni Mina | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Gianni Mina | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Gianni Mina | 1-4 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-5 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gianni Mina | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-5 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gianni Mina | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gianni Mina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gianni Mina | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gianni Mina | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gianni Mina | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gianni Mina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gianni Mina | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gianni Mina | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Gianni Mina vs. Lucas Catarina - Vzájomné zápasy
05.02.18 | kvalifik. | Gianni Mina | Lucas Catarina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Launceston Challenger | tvrdý |
27.01.18 | 2. kolo kval. | Gianni Mina | Lucas Catarina | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | Burnie Challenger | tvrdý |
26.04.16 | 1. kolo | Gianni Mina | Lucas Catarina | 6-2, 7-62 | detail zápasu | Tunisia F16 | antuka |
Gianni Mina form & Lucas Catarina form
Gianni Mina - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
19.07.20 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.07.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Jules Okala | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Anze Arh | 7-62, 1-6, 2-3, - Gianni Mina - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.01.20 štvrťfinále | vs. Marco Bortolotti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.20 2. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
08.01.20 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 1-1, Sarp Agabigun - skreč | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
18.10.19 štvrťfinále | vs. Takanyi Garanganga | 4-6, 0-1, - Gianni Mina - skreč | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Skander Mansouri | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Ibrahim Kibet Yego | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Nevers - tvrdý I. | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Laurent Rochette | 0-6, 1-2, - Gianni Mina - skreč | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Herve Antchandie | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Nathan Freire Da Silva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Simon Reveniau | 2-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Linus Frost | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Bagneres - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Christian Lindell | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Troyes - antuka | ||||
26.07.19 štvrťfinále | vs. Fabrizio Ornago | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.07.19 2. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 7-62, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Uriage - antuka | ||||
20.07.19 semifinále | vs. Alexis Gautier | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.19 štvrťfinále | vs. Sebastien Boltz | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Clement Tabur | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
France F16 - tvrdý | ||||
05.09.18 2. kolo | vs. Albano Olivetti | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Florian Lakat | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
France F15 - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Le Gosier - tvrdý | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Christian Harrison | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Lucas Catarina - posledné zápasy
Monte-Carlo - antuka | ||||
06.04.24 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Vukic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
15.09.23 | vs. Emilio Gomez | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Andrea Bolla | 6-4, 5-7, - Lucas Catarina - skreč | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
30.06.23 štvrťfinále | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Nicolas Villalon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
21.05.23 finále | vs. Max Dahlin | 6-1, 3-6, 7-612 | detail zápasu | |
20.05.23 semifinále | vs. Niels Visker | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.23 štvrťfinále | vs. Oskar Jansson | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Adam Svensson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
12.05.23 štvrťfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.05.23 2. kolo | vs. Tibo Colson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Monte-Carlo - antuka | ||||
08.04.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.03.23 finále | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.23 semifinále | vs. Elmer Moller | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.23 štvrťfinále | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.03.23 finále | vs. Francois Musitelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.23 semifinále | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.23 štvrťfinále | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Creteil - tvrdý I. | ||||
11.03.23 semifinále | vs. Tristan Lamasine | 6-0, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.23 štvrťfinále | vs. Antoine Ghibaudo | 6-3, 6-3 | detail zápasu |