ZÁPAS
14.11.16 | 1. kolo kval. | Francis Muldowney | Roman Postolka | - nenastúpil(a/i) | USA F37 | antuka |
ŠTATISTIKY
USA
29.06.01, 22 rokov
29.06.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
07.04.99, 25 rokov
07.04.99, 25 rokov
Francis Muldowney vs. Roman Postolka - Vzájomné zápasy
14.11.16 | 1. kolo kval. | Francis Muldowney | Roman Postolka | Roman Postolka - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | USA F37 | antuka |
Francis Muldowney form & Roman Postolka form
Francis Muldowney - posledné zápasy
USA F37 - antuka | ||||
13.11.17 | vs. Ivan Yatsuk | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
USA F36 - antuka | ||||
06.11.17 | vs. Vasil Kirkov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
USA F40 - tvrdý I. | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Dee Poole | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F37 - antuka | ||||
14.11.16 2. kolo kval. | vs. Santiago Salazar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Roman Postolka | Roman Postolka - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
14.11.16 | vs. Michael Paty | 6-74, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
USA F33 - antuka | ||||
16.11.15 | vs. Ignacio Gonzalez Muniz | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
USA F32 - antuka | ||||
09.11.15 | vs. Jonathan Chang | 0-6, 0-6 | detail zápasu |
Roman Postolka - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Vadym Konovchuk | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Jan Hrazdil | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Andrea Bolla | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Julian Messina Messina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Stefano Reitano | 1-6, 6-2, 14-16 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Vavassori | 6-3, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Anthony Genov | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Petyr Kardzhiev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Silvio Mencaglia | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Matej Dodig | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Martin Benes | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Jannik Maute | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Tomas Lanik | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Pietro Romeo Scomparin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Pierre Antoine Tailleu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Tomas Vaise | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Peter Nad | 6-3, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 7-5, 3-2, Samuel Puskar - skreč | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Shu Matsuoka | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Dylan Dietrich | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Alan Bojarski | 7-5, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Jiri Jenicek | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 2-6, 2-6 | detail zápasu |