Lotyšsko
22.02.87, 37 rokov
22.02.87, 37 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
10.01.93, 31 rokov
10.01.93, 31 rokov
Edgars Manusis vs. Artsiom Dabryian - Vzájomné zápasy
01.08.16 | 1. kolo kval. | Edgars Manusis | Artsiom Dabryian | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Latvia F1 | antuka |
Edgars Manusis form & Artsiom Dabryian form
Edgars Manusis - posledné zápasy
M15 Parnu - antuka | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Denis Constantin Spiridon | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vilnius - tvrdý I. | ||||
17.01.22 kvalifik. | vs. Tibo Colson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Henrik Traskin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
25.10.21 kvalifik. | vs. George Houghton | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Alex-Andre Ojassalu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Latvia F1 - antuka | ||||
01.08.16 kvalifik. | vs. Leonard Von Hindte | 7-64, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Artsiom Dabryian | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.16 2. kolo kval. | vs. Marco Di Maro | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Lithuania F1 - antuka | ||||
19.07.16 1. kolo | vs. Aleksas Tverijonas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
18.07.16 2. kolo kval. | vs. Patryk Janik | 6-3, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
18.07.16 kvalifik. | vs. Nicolo Turchetti | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Latvia F1 - antuka | ||||
31.07.06 2. kolo | vs. Mait Kunnap | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.06 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Artsiom Dabryian - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Kalman L. Boyd | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Marco Berti | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Kuan Yu Chen | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Guilherme Valdoleiros | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Antonio Zafra | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Joris Moret | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Jannik Opitz | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 3-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Liam Schiemann | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.22 2. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Charles Minc | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Seong-Gook Oh | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Peter Makk | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Gregor Schwab | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Dian Nedev | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Fariduni Hamid | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Takuya Kureoka | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Ilya Rudiukov | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Ruben Busch | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Rotarov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Christos Avraam | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Pretoria - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Brendan Zackey | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Johannesburg - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Chrisjan Van Wyk | - Artsiom Dabryian - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Ystad - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Francesco Liucci | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Chanon Phunsawat | 1-6, 6-74 | detail zápasu |