ZÁPAS
13.11.19 | 1. kolo | Dragos Dima | Nicholas David Ionel | 6-1, 3-6, 6-3 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Dragos Dima | Nicholas David Ionel | |
1. podanie % | 53/83 (64%) | 48/75 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/53 (58%) | 27/48 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/30 (57%) | 9/27 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 4/6 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 39/75 (52%) | 35/83 (42%) |
Vyhrané body celkom | 87/158 (55%) | 71/158 (45%) |
Dvojchyby | ||
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Dragos Dima | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Nicholas David Ionel | |
0-0 | ||
Dragos Dima | 1-1 | |
Dragos Dima | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Dragos Dima | 0-0 | |
1-0 | Nicholas David Ionel | |
0-0 | ||
Dragos Dima | 1-2 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Dragos Dima | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-4 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 15-0 | ||
Dragos Dima | 3-4 | |
0-0 | ||
3-5 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Dragos Dima | 0-0 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Dragos Dima | 2-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 40-A[BP], 40-40 | ||
Dragos Dima | 3-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dragos Dima | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dragos Dima | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Dragos Dima vs. Nicholas David Ionel - Vzájomné zápasy
13.11.19 | 1. kolo | Dragos Dima | Nicholas David Ionel | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Dragos Dima form & Nicholas David Ionel form
Dragos Dima - posledné zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
08.11.22 kvalifik. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Rik Muller | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Nikita Repkin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.10.22 štvrťfinále | vs. Maxime Chazal | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
27.10.22 2. kolo | vs. Lucio Carnevalle | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.22 1. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
25.10.22 kvalifik. | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Alexander Razeghi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Luis Francisco | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
02.09.22 štvrťfinále | vs. Gergely Madarasz | 0-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Antonin Bolardt | 7-5, 6-77, 7-61 | detail zápasu | |
30.08.22 1. kolo | vs. Piotr Kusiewicz | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.21 semifinále | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.21 štvrťfinále | vs. Vladimir Korolev | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.21 2. kolo | vs. Seong Chan Hong | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.20 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
11.09.20 štvrťfinále | vs. Timofey Skatov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.20 2. kolo | vs. Stefan Palosi | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.20 kvalifik. | vs. Edris Fetisleam | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Alex Cosmin Pavel | 6-0, 7-5 | detail zápasu |
Nicholas David Ionel - posledné zápasy
Ostrava Challenger - antuka | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
08.04.24 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
05.04.24 štvrťfinále | vs. Nick Hardt | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.04.24 2. kolo | vs. Michael Geerts | 7-67, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
01.04.24 1. kolo | vs. Joris De Loore | 6-4, 1-0, Joris De Loore - skreč | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Jelle Sels | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Michele Ribecai | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Damien Wenger | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Guy Orly Iradukunda | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Joshua Sheehy | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Fernando Cavallo | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Jay Clarke | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Ivan Kazakov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Aristotelis Thanos | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Cezar Cretu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Daniele Minighini | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-76, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dinko Dinev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Mert Naci Turker | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Akira Santillan | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Arthur Fery | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Tim Handel | 0-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu |