ZÁPAS
24.10.18 | 2. kolo | Christopher Heyman | Leopold Zima | 6-2, 6-3 | Germany F16 | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Christopher Heyman | Leopold Zima | |
1. podanie % | 37/45 (82%) | 25/47 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/37 (73%) | 14/25 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/8 (88%) | 8/22 (36%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 25/47 (53%) | 11/45 (24%) |
Vyhrané body celkom | 59/92 (64%) | 33/92 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Christopher Heyman | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Christopher Heyman | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Leopold Zima | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Christopher Heyman | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Christopher Heyman | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Christopher Heyman | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
1-1 | Leopold Zima | |
2-1 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Christopher Heyman | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Leopold Zima | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Christopher Heyman | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Christopher Heyman | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Christopher Heyman vs. Leopold Zima - Vzájomné zápasy
22.01.20 | 1. kolo | Christopher Heyman | Leopold Zima | 6-3, 6-71, 6-4 | detail zápasu | M25 Nussloch | koberec |
24.10.18 | 2. kolo | Christopher Heyman | Leopold Zima | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Germany F16 | tvrdý I. |
Christopher Heyman form & Leopold Zima form
Christopher Heyman - posledné zápasy
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Tibo Colson | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Lodz - antuka | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Kristjan Tamm | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.07.22 1. kolo | vs. Adrien Gobat | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
07.07.22 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
06.07.22 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 4-1, Philip Sekulic - skreč | detail zápasu | |
M25 Den - antuka | ||||
01.07.22 štvrťfinále | vs. Michiel De Krom | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.06.22 2. kolo | vs. Olivier Rojas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.06.22 1. kolo | vs. Jip Van Assendelft | 6-76, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Duffel - antuka | ||||
17.06.22 štvrťfinále | vs. Chris Rodesch | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.06.22 2. kolo | vs. Tim Sandkaulen | 6-2, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Harold Huens | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
12.06.22 finále | vs. Damien Wenger | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.06.22 semifinále | vs. Lorenzo Claverie | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.06.22 štvrťfinále | vs. Gabriel Donev | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.22 2. kolo | vs. Simon Beaupain | Simon Beaupain - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
08.06.22 1. kolo | vs. Neil Oberleitner | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Francavilla Challenger - antuka | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Pawel Juszczak | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Jonas Forejtek | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
05.05.22 2. kolo | vs. Robin Bertrand | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
04.05.22 1. kolo | vs. Jaime Faria | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
29.04.22 štvrťfinále | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.04.22 2. kolo | vs. Robin Bertrand | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
27.04.22 1. kolo | vs. Alexander Donski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
07.04.22 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.04.22 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
04.04.22 kvalifik. | vs. Oleksii Krutykh | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Marbella Challenger - antuka | ||||
28.03.22 kvalifik. | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Leopold Zima - posledné zápasy
M15 Telde - antuka | ||||
08.04.24 kvalifik. | vs. Kuang Qing Xu | 3-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Mora Clement | 7-612, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.04.24 kvalifik. | vs. Yannik Kelm | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Emanuele Turconi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Twan Van Zijl | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 6-1, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Gregorio Biondolillo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Keegan Smith | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.24 2. kolo kval. | vs. Ivan Lopez | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Gabriel Decamps | 7-5, 6-77, 10-8 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Florian Broska | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-73, 10-3 | detail zápasu | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Daniel Masur | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Michael Agwi | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Henrique Rocha | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Tiago Boschmans | 4-6, 6-1, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-73, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 4-6 | detail zápasu |