ZÁPAS
07.05.19 | kvalifik. | Anton Desyatnik | Sergio Barranco | 7-63, 4-6, 11-9 | M15 Las | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Španielsko
02.04.93, 30 rokov
02.04.93, 30 rokov
Anton Desyatnik vs. Sergio Barranco - Vzájomné zápasy
07.05.19 | kvalifik. | Anton Desyatnik | Sergio Barranco | 7-63, 4-6, 11-9 | detail zápasu | M15 Las | antuka |
Anton Desyatnik form & Sergio Barranco form
Anton Desyatnik - posledné zápasy
M15 Vale - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Terence Das | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Vinicius Saleme | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Joao Monteiro | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Albert Roglan | 7-5, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Janos Fekete | 6-2, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Gregor Schwab | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Pelle Boerma | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Jett Cole | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Luboslav Ivanchev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Manasov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Anton Chekhov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Gleb Blekher | 6-3, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 5-7, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Ovcharov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Aryan Goveas | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Rishab Agarwal | 1-6, 7-60, 10-8 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Pau Perez Contri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Eric Caleguer | 6-1, 5-7, 16-18 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Anas Fattar | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
08.07.19 kvalifik. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Hendrik Jebens | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Lamine Ouahab | 6-3, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Sergio Martos Gornes | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 2-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Las - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Pol Amoros Ramos | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Sergio Barranco | 7-63, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Joe Herin | 7-63, 3-6, 10-4 | detail zápasu |
Sergio Barranco - posledné zápasy
M15 Sabadell - antuka | ||||
01.10.19 kvalifik. | vs. Gustavo Heide | 6-1, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Sheng Hao Zhou | 7-62, 5-2, Sheng Hao Zhou - skreč | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-4, 6-70, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Xavier Gabarro | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
30.07.19 kvalifik. | vs. Alejandro Moro Canas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 7-65, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Junior A. Ore | 6-3, 1-6, 11-13 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Boris Arias | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Riva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Majadahonda - antuka | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Theo Arribage | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Arthur Reymond | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Las - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Anton Desyatnik | 6-73, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Alex Blanchar | 6-1, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
20.11.18 kvalifik. | vs. Senne Braun | 1-6, 1-4, - Sergio Barranco - skreč | detail zápasu | |
19.11.18 2. kolo kval. | vs. David Martirosian | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Andras Necz | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F29 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Guillem Arno Blasi | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F28 - antuka | ||||
17.09.18 kvalifik. | vs. Simon Beaupain | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-4, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. David Gurumeta Abad | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Spain F21 - antuka | ||||
30.07.18 1. kolo | vs. Mikhail Korovin | 0-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Spain F20 - antuka | ||||
23.07.18 kvalifik. | vs. Imanol Lopez Morillo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Julian Alexander Reynolds | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Dario Montes | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Spain F19 - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F25 - antuka | ||||
25.06.18 kvalifik. | vs. Mason Recci | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F24 - antuka | ||||
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Mohamed Zakaria Khalil | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu |