ZÁPAS
13.03.15 | 1. kolo | Andrey Golubev | Dustin Brown | 6-74, 6-3, 7-62 | Indian Wells | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Andrey Golubev | Dustin Brown | |
1. podanie % | 82/128 (64%) | 66/111 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 54/82 (66%) | 49/66 (74%) |
Vyhrané body z 2.podania | 25/46 (54%) | 22/45 (49%) |
Vyhrané break-bally | 3/13 (23%) | 2/12 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 40/111 (36%) | 49/128 (38%) |
Vyhrané body celkom | 119/239 (50%) | 120/239 (50%) |
Dvojchyby | 5 | 7 |
Esá | 16 | 13 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Andrey Golubev vs. Dustin Brown - Vzájomné zápasy
18.02.16 | 2. kolo | Dustin Brown | Andrey Golubev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Wroclaw Challenger | tvrdý I. |
13.03.15 | 1. kolo | Andrey Golubev | Dustin Brown | 6-74, 6-3, 7-62 | detail zápasu | Indian Wells | tvrdý |
05.05.13 | kvalifik. | Andrey Golubev | Dustin Brown | 6-74, 6-3, 6-3 | detail zápasu | Rome Challenger | antuka |
Andrey Golubev form & Dustin Brown form
Andrey Golubev - posledné zápasy
Turin Challenger - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Stefano Napolitano | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
12.02.22 1. kolo kval. | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Nerman Fatic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
06.01.21 1. kolo kval. | vs. Alex Molcan | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. David Poljak | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Portoroz Challenger - tvrdý | ||||
14.08.19 2. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Appiano - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Maxime Mora | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Sopot Challenger - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Gastao Elias | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Edan Leshem | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
14.07.19 finále | vs. Denis Yevseyev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.07.19 semifinále | vs. Konstantin Kravchuk | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.07.19 štvrťfinále | vs. Ji Sung Nam | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.07.19 2. kolo | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. David Bogatin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Cuneo - antuka | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Nicolo Turchetti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo | vs. Edan Leshem | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent Challenger - antuka | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Steven Diez | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.19 1. kolo | vs. Di Wu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Samarkand Challenger - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent Challenger - antuka | ||||
07.05.19 2. kolo | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo | vs. Anton Chekhov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
19.04.19 štvrťfinále | vs. Vladyslav Manafov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.04.19 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
12.04.19 štvrťfinále | vs. Alen Avidzba | 4-6, 7-68, 1-6 | detail zápasu | |
11.04.19 2. kolo | vs. Lucas Gerch | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Dustin Brown - posledné zápasy
Stuttgart - tráva | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Split 2 - antuka | ||||
12.04.21 1. kolo | vs. Filip Horansky | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Split 1 - antuka | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
24.03.21 2. kolo | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.03.21 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-72, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Biella 4 - tvrdý I. | ||||
16.03.21 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
Biella 3 - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo | vs. Quentin Halys | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
13.01.21 kvalifik. | vs. Maxime Cressy | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
12.01.21 2. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Hiroki Moriya | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
03.11.20 1. kolo | vs. Ilya Ivashka | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
26.10.20 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
21.10.20 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-73, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.09.20 kvalifik. | vs. Lorenzo Giustino | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.09.20 2. kolo kval. | vs. Alexandre Muller | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
08.09.20 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
01.08.20 1. kolo | vs. Fernando Verdasco | 19-16, 20-13, 16-20 | detail zápasu | |
26.07.20 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 18-12, 13-17, 13-14 | detail zápasu | |
11.07.20 1. kolo | vs. Alexei Popyrin | 21-10, 13-19, 15-17 | detail zápasu | |
05.07.20 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 11-17, 7-18, 15-12 | detail zápasu | |
04.07.20 1. kolo | vs. Feliciano Lopez | 15-11, 11-19, 19-11 | detail zápasu | |
21.06.20 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 10-23, 5-20, 13-18 | detail zápasu | |
15.06.20 1. kolo | vs. Benoit Paire | 19-18, 14-17, 6-1 | detail zápasu | |
14.06.20 1. kolo | vs. Matteo Berrettini | 10-14, 13-12, 1-6 | detail zápasu | |
Potchefstroom Challenger - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. David Pichler | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.20 3. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.20 2. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 1-6, 2-6 | detail zápasu |