ZÁPAS
13.10.17 | semifinále | Andrea Pellegrino | Andrea Vavassori | 6-4, 0-6, 6-4 | Italy F33 | antuka |
ŠTATISTIKY
Andrea Pellegrino | Andrea Vavassori | |
1. podanie % | 60/91 (66%) | 53/92 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 41/60 (68%) | 36/53 (68%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/31 (42%) | 22/39 (56%) |
Vyhrané break-bally | 2/8 (25%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 34/92 (37%) | 37/91 (41%) |
Vyhrané body celkom | 88/183 (48%) | 95/183 (52%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá | 2 | 3 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Andrea Pellegrino vs. Andrea Vavassori - Vzájomné zápasy
10.02.24 | 1. kolo kval. | Andrea Vavassori | Andrea Pellegrino | 6-1, 7-61 | detail zápasu | Buenos Aires | antuka |
04.02.23 | 1. kolo kval. | Andrea Vavassori | Andrea Pellegrino | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Cordoba | antuka |
25.11.21 | 2. kolo | Andrea Vavassori | Andrea Pellegrino | 4-6, 7-610, 6-2 | detail zápasu | Bari Challenger | tvrdý |
28.05.19 | kvalifik. | Andrea Vavassori | Andrea Pellegrino | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Vicenza Challenger | antuka |
23.04.19 | 1. kolo | Andrea Pellegrino | Andrea Vavassori | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | Francavilla Challenger | antuka |
13.10.17 | semifinále | Andrea Pellegrino | Andrea Vavassori | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | Italy F33 | antuka |
19.09.17 | 1. kolo | Andrea Pellegrino | Andrea Vavassori | 7-5, 7-62 | detail zápasu | Italy F30 | antuka |
27.08.17 | 2. kolo kval. | Andrea Vavassori | Andrea Pellegrino | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | Como Challenger | antuka |
26.10.15 | 1. kolo | Andrea Vavassori | Andrea Pellegrino | 7-65, 1-6, 6-4 | detail zápasu | Egypt F37 | tvrdý |
Andrea Pellegrino form & Andrea Vavassori form
Andrea Pellegrino - posledné zápasy
Rome Challenger - antuka | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Munich - antuka | ||||
14.04.24 kvalifik. | vs. Francesco Passaro | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Jesper De Jong | 1-4, - Andrea Pellegrino - skreč | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-72, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
18.02.24 kvalifik. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
21.10.23 finále | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.23 semifinále | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 štvrťfinále | vs. Federico Coria | 6-0, 3-2, Federico Coria - skreč | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-0, Jan Choinski - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
08.10.23 semifinále | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Orlando Luz | 6-3, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 1-0, Marco Trungelliti - skreč | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
25.09.23 finále | vs. Dennis Novak | 1-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.23 semifinále | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 7-5 | detail zápasu |
Andrea Vavassori - posledné zápasy
Madrid - antuka | ||||
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
17.04.24 2. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.04.24 kvalifik. | vs. Harold Mayot | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.24 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
23.03.24 2. kolo | vs. Jannik Sinner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Valentin Vacherot | 6-2, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 7-62, 7-65 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Ethan Quinn | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Matias Soto | 6-710, 6-76 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Carlos Alcaraz | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Laslo Djere | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.24 kvalifik. | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Pellegrino | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Mate Valkusz | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Otto Virtanen | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Dominik Koepfer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-71, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Jeremy Jin | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Nuno Borges | 6-2, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Karl Friberg | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Jack Draper | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-4, 6-2 | detail zápasu |