INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Andrea Arnaboldi vs. Roberto Ortega-Olmedo - Vzájomné zápasy
30.01.12 | 2. kolo | Andrea Arnaboldi | Roberto Ortega-Olmedo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Turkey F4 | tvrdý |
Andrea Arnaboldi form & Roberto Ortega-Olmedo form
Andrea Arnaboldi - posledné zápasy
Como Challenger - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Padova - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 0-2, - Andrea Arnaboldi - skreč | detail zápasu | |
Milan Challenger - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Federico Iannaccone | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Kyrian Jacquet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Montechiarugolo Challenger - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Dmitry Popko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Perugia Challenger - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Stefano Travaglia | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Jerome Kym | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 7-61 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunis Challenger - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Shintaro Mochizuki | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Francavilla Challenger - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Savannah Challenger - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo | vs. Evan Zhu | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sanremo Challenger - antuka | ||||
27.03.23 kvalifik. | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Las Franquesas - tvrdý | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Max Purcell | 6-3, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
06.03.23 kvalifik. | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Andrin Casanova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Rovereto Challenger - tvrdý I. | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Charles Broom | 2-6, 0-4, - Andrea Arnaboldi - skreč | detail zápasu | |
20.02.23 kvalifik. | vs. Federico Arnaboldi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 6-78, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 6-73, 6-2, 3-6 | detail zápasu |
Roberto Ortega-Olmedo - posledné zápasy
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Christian Harrison | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
22.10.21 štvrťfinále | vs. Naoki Nakagawa | 7-66, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.10.21 2. kolo | vs. Alen Avidzba | 6-2, 1-0, Alen Avidzba - skreč | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-67, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.21 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
20.09.21 1. kolo | vs. Tiago Cacao | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.21 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
06.09.21 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Joao Sousa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.21 1. kolo | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Frankfurt - antuka | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 7-62, 5-7 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Matija Pecotic | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. John Echeverria | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Mallorca - tráva | ||||
19.06.21 1. kolo kval. | vs. Denis Istomin | 6-4, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Almaty 1 - antuka | ||||
07.06.21 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Oeiras 4 - antuka | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
21.05.21 štvrťfinále | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Maxime Hamou | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Johan Nikles | 7-5, 2-0, Johan Nikles - skreč | detail zápasu | |
Salinas 2 - tvrdý | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 7-66, 6-76 | detail zápasu |