ZÁPAS
29.04.18 | 2. kolo kval. | Alex Martinez | Oleksander Kyrychenko | 6-1, 6-2 | Poland F1 | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
13.02.95, 29 rokov
13.02.95, 29 rokov
Alex Martinez vs. Oleksander Kyrychenko - Vzájomné zápasy
29.04.18 | 2. kolo kval. | Alex Martinez | Oleksander Kyrychenko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Poland F1 | antuka |
Alex Martinez form & Oleksander Kyrychenko form
Alex Martinez - posledné zápasy
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Derek Pham | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Christian Lerby | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Danil Panarin | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Norman - tvrdý I. | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Danil Panarin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Elijah Strode | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Las - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Shunsuke Mitsui | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Johannus Monday | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ezekiel Clark | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Albuquerque - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Arda Azkara | 6-74, 0-4, - Alex Martinez - skreč | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
15.07.23 semifinále | vs. Cem Ilkel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.07.23 štvrťfinále | vs. Fajing Sun | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Yanki Erel | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. David Perez Sanz | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 6-4, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Nacho Serra Sanchez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Kreynes | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
08.07.23 semifinále | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
07.07.23 štvrťfinále | vs. Vilius Gaubas | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Francisco Rocha | 6-1, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo | vs. Oscar Weightman | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Mungia - antuka | ||||
23.06.23 semifinále | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.23 štvrťfinále | vs. Svyatoslav Gulin | 0-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Patricio Alvarado | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Mataro - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Fajing Sun | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.05.23 kvalifik. | vs. Tomas Curras Abasolo | 2-6, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Valentin Rakotondrasoa | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Oleksander Kyrychenko - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Mate Voros | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Hans Peter Kaufmann | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Domen Gostincar | 7-65, 3-1, Domen Gostincar - skreč | detail zápasu | |
Ukraine F4 - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Egor Matvievici | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Bartosz Bujakiewicz | 2-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Poland F8 - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Adrian Andrzejczuk | 3-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Mehrdad Shahidipour | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Poland F6 - antuka | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Piotr Galus | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Przemysaw Kwiatkowski | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Marko Jovanovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Poland F3 - antuka | ||||
14.05.18 kvalifik. | vs. Patrick Daciek | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Pavel Katliarov | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Poland F2 - antuka | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Benjamin Fitzon | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Poland F1 - antuka | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Alex Martinez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Dominik Langmajer | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Tunisia F15 - tvrdý | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Mateusz Piatek | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F14 - tvrdý | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 7-67, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F13 - tvrdý | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Boris Beumer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
28.01.18 1. kolo kval. | vs. Bruce Strachan | 6-713, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Poland F11 - antuka | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 7-62, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Jakup Gewert | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.17 kvalifik. | vs. Adam Bronka | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Poland F10 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Konrad Mularczyk | 6-3, 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
Poland F9 - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Adam Bronka | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Przemyslaw Zielinski | 7-5, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Poland F8 - antuka | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Santiago Maresca | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Matous Vitasek | 6-4, 6-1 | detail zápasu |