Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra antuka Holland M15 Alkmaar sety 1 2 3 4 5
25.06.19
00:00
1. kolo
Niels Lootsma [6]  
Yanais Laurent  
25.06.19
00:00
1. kolo
Karl Friberg  
Bastian Malla [2]  
25.06.19
10:00
1. kolo
Matias Zukas [8]  
Matheus Pucinelle De Almeida  
25.06.19
10:00
1. kolo
Mick Veldheer  
Joao Lucas Reis Da Silva  
25.06.19
10:00
1. kolo
Louis Wessels [3]  
Dax Donders [WC]  
25.06.19
10:00
1. kolo
Zachary Eisinga [WC]  
Alex Martinez  
25.06.19
13:00
1. kolo
Eduardo Dischinger  
Michiel De Krom  
25.06.19
13:00
1. kolo
Roland Stuurman [WC]  
Gustaf Strom  
muži dvojhra antuka Republic of Korea M15 Anseong sety 1 2 3 4 5
25.06.19
00:00
1. kolo
Jung-Woong Na [7]  
Yong-Kyu Lim  
25.06.19
00:00
1. kolo
Kelsey Stevenson [8]  
Seong Jae Han [WC]  
25.06.19
00:00
1. kolo
Jirat Navasirisomboon  
Cheong-Eui Kim [2]  
25.06.19
00:00
1. kolo
Thomas Fancutt [4]  
Donghwi Shin [WC]  
25.06.19
00:00
1. kolo
Tae-Woo Lee  
Seon Yong Han [JR]  
25.06.19
00:00
1. kolo
Sung Hun Kim [WC]  
Ren Nakamura  
25.06.19
04:30
1. kolo
Cing-Yang Meng  
Andrej Glvac [3]  
25.06.19
04:30
1. kolo
Uisung Park  
Daisuke Sumizawa  
25.06.19
06:00
1. kolo
Hyeon Il Jung [WC]  
Seong-Gook Oh [6]  
25.06.19
06:00
1. kolo
Makoto Ochi [1]  
Jean Thirouin  
muži dvojhra antuka Germany M15 Kamen sety 1 2 3 4 5
25.06.19
00:00
1. kolo
Shalva Dzhanashia  
Alexandar Lazarov [4]  
25.06.19
00:00
1. kolo
Alexander Erler [7]  
Ronald Slobodchikov  
25.06.19
10:00
1. kolo
Nik Razborsek [6]  
Henri Squire [JR]  
25.06.19
10:00
1. kolo
Alessandro Ceppellini  
Paul Woerner  
25.06.19
10:00
1. kolo
Tim Seibert [WC]  
Dominik Boehler  
25.06.19
11:00
1. kolo
Vladimir Ivanov  
Daniel Dutra Da Silva [5]  
25.06.19
12:30
1. kolo
Bastien Presuhn [WC]  
James Frawley [8]  
25.06.19
16:00
1. kolo
Daniel Altmaier [3WC]  
Mats Rosenkranz  
muži dvojhra antuka Czech Republic M25 Pardubice sety 1 2 3 4 5
25.06.19
00:00
1. kolo
Alessandro Petrone [IR]  
Pavel Nejedly [5]  
25.06.19
00:00
1. kolo
Bruno Sant'Anna [IR]  
Aziz Dougaz  
25.06.19
00:00
1. kolo
Danylo Kalenichenko  
Manuel Guinard [2]  
25.06.19
00:00
1. kolo
Ivan Gakhov [4]  
Jonas Forejtek [WC]  
25.06.19
00:00
1. kolo
Mariano Kestelboim [IR]  
Jan Satral [3]  
25.06.19
00:00
1. kolo
Matej Vocel  
Andrew Paulson [WC]  
25.06.19
00:00
1. kolo
Vit Kopriva [7IR]  
Christopher O'Connell  
25.06.19
00:00
1. kolo
Brian Bencic [WC]  
David Poljak  
25.06.19
00:00
1. kolo
Tomas Vanko [WC]  
Lukas Klein  
muži dvojhra tvrdý China M25 Yinchuan sety 1 2 3 4 5
25.06.19
00:00
1. kolo
Yan Bai [1]  
Hong Kit Wong  
25.06.19
00:00
1. kolo
Michael Zhu  
Qun Gao [WC]  
25.06.19
00:00
1. kolo
Chien-Hsun Lo [4]  
Takuto Niki  
25.06.19
00:00
1. kolo
Liran Chen [WC]  
Xin Gao  
25.06.19
03:30
1. kolo
Runhao Hua [8]  
Hu Liu [WC]  
25.06.19
03:30
1. kolo
Rhett Purcell [IR]  
Chukang Wang  
25.06.19
04:50
1. kolo
Wei Qiang Zheng [IR]  
Yusuke Takahashi [2]  
25.06.19
04:50
1. kolo
Rio Noguchi [6]  
Pak Long Yeung  
muži dvojhra antuka Belgium M25+H Arlon sety 1 2 3 4 5
25.06.19
00:00
1. kolo
Teimuraz Gabashvili [6]  
Simon Beaupain [WC]  
25.06.19
00:00
1. kolo
Markus Eriksson  
Lamine Ouahab [IR]  
25.06.19
00:00
1. kolo
Tobias Simon  
Zizou Bergs [8]  
25.06.19
00:00
1. kolo
Sandro Ehrat [4]  
Jeremy Jahn  
25.06.19
00:00
1. kolo
Botic Van De Zandschulp  
Lucas Gerch  
25.06.19
00:00
1. kolo
Michael Geerts [IR]  
Maxime Pauwels [WC]  
25.06.19
00:00
1. kolo
Jacopo Berrettini [7]  
Sebastian Baez [JE]  
25.06.19
00:00
1. kolo
Theo Van De Weghe [WC]  
Facundo Mena [2]  
muži dvojhra antuka Italy Milan Challenger sety 1 2 3 4 5
25.06.19
10:00
1. kolo
Aslan Karatsev [q]  
Evan King  
25.06.19
10:00
1. kolo
Alexandre Muller  
Stephane Robert  
25.06.19
10:00
1. kolo
Corentin Denolly [ITF]  
Dimitar Kuzmanov  
25.06.19
11:00
2. kolo
Francesco Forti [WC]  
Jose Hernandez-Fernandez [16]  
25.06.19
12:00
1. kolo
Renzo Olivo  
Roberto Cid  
25.06.19
13:00
1. kolo
Alex Molcan [q]  
Giulio Zeppieri [WC]  
25.06.19
14:00
2. kolo
Martin Cuevas  
Mario Vilella Martinez [12]  
25.06.19
14:00
2. kolo
Sumit Nagal [8]  
Laurynas Grigelis  
25.06.19
18:00
2. kolo
Taro Daniel [3]  
Lorenzo Musetti [WC]  
muži dvojhra tráva United Kingdom Eastbourne sety 1 2 3 4 5
25.06.19
12:00
1. kolo
Daniel Evans [WC]  
Radu Albot [8]  
25.06.19
12:00
1. kolo
Jay Clarke [WC]  
Leonardo Mayer  
25.06.19
13:10
1. kolo
Pierre-Hugues Herbert  
Feliciano Lopez [SE]  
25.06.19
13:30
1. kolo
James Ward [q]  
Thomas Fabbiano [q]  
25.06.19
14:40
1. kolo
Gilles Simon [6]  
Tennys Sandgren [q]  
muži dvojhra tráva Turkey Antalya sety 1 2 3 4 5
25.06.19
12:30
2. kolo
Jordan Thompson [3]  
Bradley Klahn  
25.06.19
12:30
2. kolo
Altug Celikbilek [WC]  
Damir Dzumhur [5]  
25.06.19
13:30
1. kolo
Kevin Krawietz [q]  
Cem Ilkel [WC]  
25.06.19
13:30
2. kolo
Lorenzo Sonego  
Prajnesh Gunneswaran  
25.06.19
16:00
2. kolo
Roberto Carballes Baena  
Adrian Mannarino [2]  
muži štvorhra antuka Italy Milan Challenger sety 1 2 3 4 5
25.06.19
11:20
1. kolo
Ariel Behar/Gonzalo Escobar  
Andre Goransson/Sem Verbeek  
25.06.19
11:20
1. kolo
Marco Bortolotti/Scott Puodziunas [ITF]  
Hans Hach Verdugo/Nathan Pasha  
25.06.19
14:00
1. kolo
James Cerretani/Nathaniel Lammons [3]  
Andrei Vasilevski/Andrea Vavassori  
muži štvorhra tráva United Kingdom Eastbourne sety 1 2 3 4 5
25.06.19
16:10
1. kolo
Marco Cecchinato/Dusan Lajovic  
Rohan Bopanna/Pablo Cuevas  
25.06.19
16:10
1. kolo
Dominic Inglot/Austin Krajicek [4]  
Nicolas Jarry/Leonardo Mayer  
25.06.19
16:10
1. kolo
Juan Ignacio Londero/Cameron Norrie  
Ben McLachlan/Frederik Nielsen  
25.06.19
17:00
1. kolo
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah [1]  
Marcelo Melo/Andy Murray [PR]  
25.06.19
17:40
1. kolo
Ken Skupski/Neal Skupski  
Marcus Daniell/Wesley Koolhof  
muži štvorhra tráva Turkey Antalya sety 1 2 3 4 5
25.06.19
12:30
1. kolo
Denys Molchanov/Igor Zelenay  
Andres Molteni/Joran Vliegen  
25.06.19
13:30
1. kolo
Sander Arends/Matwe Middelkoop  
Leander Paes/Benoit Paire  
25.06.19
14:30
1. kolo
Damir Dzumhur/Matthew Ebden  
Robert Lindstedt/Tim Puetz  
25.06.19
14:30
1. kolo
Roman Jebavy/Philipp Oswald [4]  
Sarp Agabigun/Yanki Erel [WC]  
25.06.19
15:30
1. kolo
Ivan Dodig/Filip Polasek  
Santiago Gonzalez/Aisam Qureshi [3]  
<