W60 Andrezieux Boutheon 2020 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
WTA: Australian Open (juniors)
WTA: Melbourne
WTA: Newport Beach
WTA: W25 Nonthaburi
WTA: W60 Andrezieux Boutheon
WTA: W60 Burnie
WTA: W15 Antalya
WTA: W15 Cairo
WTA: W15 Cancun
WTA: W15 Manacor
WTA: W15 Monastir
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
W60 Andrezieux-Boutheon live, $60K
W60 Andrezieux Boutheon
sety
1
2
3
4
5
02.02.20
finále
Ysaline Bonaventure
2
6
7
H2H
Arantxa Rus
0
4
6
3
01.02.20
semifinále
Ysaline Bonaventure
2
6
7
7
H2H
Olga Govortsova
1
7
7
5
6
4
02.02.20
semifinále
Arantxa Rus
2
6
7
H2H
Natalia Vikhlyantseva
0
4
5
31.01.20
štvrťfinále
Olga Govortsova
2
6
6
H2H
Nina Stojanovic
0
3
2
31.01.20
štvrťfinále
Arantxa Rus
2
6
6
H2H
Anna-Lena Friedsam
0
3
4
31.01.20
štvrťfinále
Ysaline Bonaventure
2
2
6
7
H2H
Magdalena Frech
1
6
3
6
5
31.01.20
štvrťfinále
Natalia Vikhlyantseva
2
6
6
H2H
Rebecca Sramkova
0
4
2
30.01.20
2. kolo
Olga Govortsova
2
6
6
H2H
Jaqueline Cristian
0
1
2
30.01.20
2. kolo
Arantxa Rus
2
6
6
H2H
Raluca Georgiana Serban
0
1
0
30.01.20
2. kolo
Anna-Lena Friedsam
2
6
6
H2H
Oceane Dodin
0
4
4
30.01.20
2. kolo
Ysaline Bonaventure
2
6
6
6
H2H
Gaelle Desperrier
1
2
7
6
0
30.01.20
2. kolo
Nina Stojanovic
2
6
4
6
H2H
Richel Hogenkamp
1
4
6
3
30.01.20
2. kolo
Rebecca Sramkova
2
6
6
H2H
Katarina Zavatska
0
1
4
30.01.20
2. kolo
Magdalena Frech
1
3
H2H
Margarita Betova
skreč
0
1
30.01.20
2. kolo
Natalia Vikhlyantseva
2
2
6
6
H2H
Audrey Albie
1
6
1
0
28.01.20
1. kolo
Margarita Betova
2
6
6
H2H
Lesley Pattinama Kerkhove
0
4
2
29.01.20
1. kolo
Gaelle Desperrier
2
6
6
H2H
Carole Monnet
0
4
1
29.01.20
1. kolo
Olga Govortsova
2
6
6
H2H
Tamara Korpatsch
0
4
4
29.01.20
1. kolo
Arantxa Rus
2
4
6
6
H2H
Elena Gabriela Ruse
1
6
1
1
29.01.20
1. kolo
Richel Hogenkamp
2
6
6
H2H
Eleonora Molinaro
0
4
4
29.01.20
1. kolo
Anna-Lena Friedsam
2
6
6
H2H
Conny Perrin
0
4
4
29.01.20
1. kolo
Ysaline Bonaventure
2
6
0
6
H2H
Manon Arcangioli
1
1
6
3
29.01.20
1. kolo
Audrey Albie
2
6
6
H2H
Clara Tauson
0
4
4
29.01.20
1. kolo
Oceane Dodin
2
2
6
6
H2H
Harmony Tan
1
6
4
1
29.01.20
1. kolo
Nina Stojanovic
2
2
6
6
H2H
Dejana Radanovic
1
6
3
4
29.01.20
1. kolo
Rebecca Sramkova
2
6
6
H2H
Cristina Bucsa
0
3
3
29.01.20
1. kolo
Magdalena Frech
2
6
6
H2H
Sofia Shapatava
0
1
2
29.01.20
1. kolo
Jaqueline Cristian
2
7
6
H2H
Isabella Shinikova
0
6
5
2
29.01.20
1. kolo
Natalia Vikhlyantseva
2
6
6
H2H
Tessah Andrianjafitrimo
0
3
3
29.01.20
1. kolo
Raluca Georgiana Serban
2
6
6
H2H
Anna Zaja
0
4
0
29.01.20
1. kolo
Katarina Zavatska
2
7
6
6
H2H
Myrtille Georges
1
6
5
7
4
2
28.01.20
kvalifik.
Gaelle Desperrier
2
7
6
H2H
Sofya Lansere
0
5
1
28.01.20
kvalifik.
Conny Perrin
2
4
6
10
H2H
Alice Tubello
1
6
4
6
28.01.20
kvalifik.
Anna Zaja
2
6
6
H2H
Diane Parry
0
3
4
28.01.20
kvalifik.
Manon Arcangioli
2
4
6
10
H2H
Sofia Shapatava
1
6
4
3
28.01.20
kvalifik.
Jaqueline Cristian
2
6
7
H2H
Eva Guerrero Alvarez
0
2
6
8
28.01.20
kvalifik.
Raluca Georgiana Serban
2
6
7
H2H
Lara Salden
0
4
6
10
28.01.20
kvalifik.
Eleonora Molinaro
2
6
6
H2H
Victoria Muntean
0
1
4
28.01.20
kvalifik.
Clara Tauson
2
7
6
H2H
Ekaterine Gorgodze
0
6
2
3
27.01.20
1. kolo kval.
Gaelle Desperrier
2
6
7
10
H2H
Jana Fett
1
7
7
6
5
6
27.01.20
1. kolo kval.
Sofia Shapatava
2
7
6
H2H
Martina Di Giuseppe
0
6
6
0
27.01.20
1. kolo kval.
Ekaterine Gorgodze
2
4
6
11
H2H
Greta Arn
1
6
3
9
27.01.20
1. kolo kval.
Conny Perrin
2
6
6
H2H
Julia Payola
0
0
2
27.01.20
1. kolo kval.
Anna Zaja
2
2
6
10
H2H
Tayisiya Morderger
1
6
4
1
27.01.20
1. kolo kval.
Manon Arcangioli
2
3
6
10
H2H
Victoria Kan
1
6
0
7
27.01.20
1. kolo kval.
Victoria Muntean
2
6
6
H2H
Anastasiya Komardina
0
1
4
27.01.20
1. kolo kval.
Jaqueline Cristian
2
6
6
H2H
Estelle Cascino
0
1
2
27.01.20
1. kolo kval.
Raluca Georgiana Serban
2
7
6
H2H
Nuria Parrizas-Diaz
0
6
6
3
27.01.20
1. kolo kval.
Eva Guerrero Alvarez
2
6
3
10
H2H
Kimberley Zimmermann
1
4
6
6
27.01.20
1. kolo kval.
Lara Salden
2
7
7
H2H
Miriam Bianca Bulgaru
0
6
4
5
27.01.20
1. kolo kval.
Eleonora Molinaro
2
7
6
H2H
Salma Djoubri
0
6
5
0
27.01.20
1. kolo kval.
Alice Tubello
2
6
3
10
H2H
Stefania Rubini
1
4
6
7
27.01.20
1. kolo kval.
Sofya Lansere
2
6
4
10
H2H
Clara Burel
1
3
6
7
27.01.20
1. kolo kval.
Diane Parry
2
7
6
H2H
Marina Bassols Ribera
0
5
0
27.01.20
1. kolo kval.
Clara Tauson
2
6
6
H2H
Emily Webley-Smith
0
0
1
W60 Andrezieux Boutheon
sety
1
2
3
4
5
02.02.20
finále
Jaqueline Cristian/Elena Gabriela Ruse
2
7
6
10
H2H
Ekaterine Gorgodze/Raluca Georgiana Serban
1
6
6
7
4
8
31.01.20
semifinále
Jaqueline Cristian/Elena Gabriela Ruse
2
6
4
10
H2H
Yana Sizikova/Nina Stojanovic
1
1
6
8
31.01.20
semifinále
Ekaterine Gorgodze/Raluca Georgiana Serban
2
6
6
H2H
Marina Bassols Ribera/Nuria Parrizas-Diaz
0
4
0
30.01.20
štvrťfinále
Jaqueline Cristian/Elena Gabriela Ruse
2
6
6
H2H
Sarah Beth Grey/Conny Perrin
0
2
1
30.01.20
štvrťfinále
Yana Sizikova/Nina Stojanovic
2
6
3
10
H2H
Myrtille Georges/Kimberley Zimmermann
1
4
6
6
30.01.20
štvrťfinále
Ekaterine Gorgodze/Raluca Georgiana Serban
2
6
6
H2H
Estelle Cascino/Elixane Lechemia
0
3
0
30.01.20
štvrťfinále
Marina Bassols Ribera/Nuria Parrizas-Diaz
1
w/o
H2H
Margarita Betova/Olga Govortsova
0
28.01.20
1. kolo
Jaqueline Cristian/Elena Gabriela Ruse
2
6
6
H2H
Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith
0
4
2
28.01.20
1. kolo
Estelle Cascino/Elixane Lechemia
1
w/o
H2H
Clara Burel/Diane Parry
0
28.01.20
1. kolo
Myrtille Georges/Kimberley Zimmermann
2
6
6
H2H
Cristina Bucsa/Victoria Muntean
0
0
3
28.01.20
1. kolo
Sarah Beth Grey/Conny Perrin
2
3
7
10
H2H
Tayisiya Morderger/Yana Morderger
1
6
6
5
6
28.01.20
1. kolo
Ekaterine Gorgodze/Raluca Georgiana Serban
2
6
6
H2H
Tessah Andrianjafitrimo/Katarina Zavatska
0
4
1
28.01.20
1. kolo
Marina Bassols Ribera/Nuria Parrizas-Diaz
2
6
0
10
H2H
Manon Arcangioli/Isabella Shinikova
1
4
6
7
<