W15 Kursumlijska Banja 2024 live score, live výsledky

W15 Kursumlijska Banja live, $15K

ženy dvojhra antuka Serbia W15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
23.06.24
finále
Alexandra Shubladze 1 6 1
Natalija Senic skreč 0 2 0
22.06.24
semifinále
Natalija Senic 2 6 6
Suana Tucakovic 0 3 4
22.06.24
semifinále
Alexandra Shubladze 2 6 6
Petra Konjikusic 0 1 3
21.06.24
štvrťfinále
Natalija Senic 2 6 6
Draginja Vukovic 0 1 4
21.06.24
štvrťfinále
Alexandra Shubladze 2 6 6
Teodora Kostovic 0 3 4
21.06.24
štvrťfinále
Petra Konjikusic 2 3 6 6
Anja Stankovic 1 6 3 2
21.06.24
štvrťfinále
Suana Tucakovic 2 4 7 6
Amelie Justine Hejtmanek 1 6 5 3
20.06.24
2. kolo
Draginja Vukovic 2 6 3 6
Amelie Smejkalova 1 2 6 3
20.06.24
2. kolo
Natalija Senic 2 6 6 6
Valeriia Krokhotina 0 3 0 3
20.06.24
2. kolo
Anja Stankovic 2 6 6
Ralitsa Alexandrova 0 1 2
20.06.24
2. kolo
Alexandra Shubladze 2 6 6
Olivia Bergler 0 2 0
20.06.24
2. kolo
Petra Konjikusic 2 6 6
Julia Stamatova 0 1 1
20.06.24
2. kolo
Suana Tucakovic 2 7 6
Carmen Andreea Herea 0 64 2
20.06.24
2. kolo
Amelie Justine Hejtmanek 2 6 3 6
Ksenia Laskutova 1 3 6 3
20.06.24
2. kolo
Teodora Kostovic 2 6 6 6
Zuzanna Bednarz 0 2 1 3
18.06.24
1. kolo
Ksenia Laskutova 2 6 6
Andjela Lazarevic 0 4 2
18.06.24
1. kolo
Draginja Vukovic 2 6 2 6
Zuzanna Pawlikowska 1 2 6 3
18.06.24
1. kolo
Zuzanna Bednarz 2 6 1 7
Ekaterina Kazionova 1 2 6 5
18.06.24
1. kolo
Carmen Andreea Herea 1 6 1 7
Kateryna Lazarenko skreč 0 3 6 5
19.06.24
1. kolo
Julia Stamatova 2 6 4 6
Kaat Coppez 1 4 6 3
19.06.24
1. kolo
Ralitsa Alexandrova 2 6 7 6
Alexa Karatancheva 0 4 64 3
19.06.24
1. kolo
Amelie Smejkalova 2 6 6
Claudia Hoste Ferrer 0 2 1
19.06.24
1. kolo
Natalija Senic 2 6 6
Ani Vangelova 0 1 0
19.06.24
1. kolo
Valeriia Krokhotina 2 6 6 7
Liisa Varul 1 73 3 5
19.06.24
1. kolo
Anja Stankovic 2 6 6 7
Nadja Mladenovic 0 1 4 5
19.06.24
1. kolo
Alexandra Shubladze 2 6 6
Dia Evtimova 0 3 2
19.06.24
1. kolo
Petra Konjikusic 2 6 6
Adrienn Nagy 0 1 3
19.06.24
1. kolo
Suana Tucakovic 2 7 6
Elizabeth Danailova 0 5 1
19.06.24
1. kolo
Amelie Justine Hejtmanek 2 6 6
Jovana Grujic 0 4 1
19.06.24
1. kolo
Olivia Bergler 2 2 6 7
Iva Lakic 1 6 4 5
19.06.24
1. kolo
Teodora Kostovic 1 6 2 7
Dea Herdzelas skreč 0 4 1 5
18.06.24
kvalifik.
Ralitsa Alexandrova 2 6 6
Iva Rafailovic 0 2 0
18.06.24
kvalifik.
Alexa Karatancheva 2 6 6
Elizabeth Danailova 0 3 3
18.06.24
kvalifik.
Jovana Grujic 2 2 6 10
Marina Lubsheva 1 6 1 7
18.06.24
kvalifik.
Amelie Justine Hejtmanek 2 6 4 10
Anastasiya Zaparyniuk 1 1 6 5
18.06.24
kvalifik.
Iva Lakic 2 6 6 10
Alexandra Azarko 0 2 1 5
18.06.24
kvalifik.
Teodora Kostovic 2 6 6
Adi Bitton 0 0 0
18.06.24
kvalifik.
Kaat Coppez 2 6 6 10
Darya Velikova 1 0 74 5
18.06.24
kvalifik.
Nadja Mladenovic 2 6 6 10
Nicole Giannini 0 0 2 5
17.06.24
2. kolo kval.
Elizabeth Danailova 2 2 6 10
Mariia Hlahola 1 6 4 5
17.06.24
2. kolo kval.
Anastasiya Zaparyniuk 2 6 6 10
Kseniia Saenko 0 3 3 5
17.06.24
2. kolo kval.
Ralitsa Alexandrova 2 6 4 10
Anastasija Radojevic 1 1 6 8
17.06.24
2. kolo kval.
Darya Velikova 2 6 4 10
Nadine Martinez 1 3 6 7
17.06.24
2. kolo kval.
Alexandra Azarko 2 7 6 10
Jevrosima Mitic 0 62 4 7
17.06.24
2. kolo kval.
Alexa Karatancheva 2 6 6
Daria Diatlova 0 3 4
17.06.24
2. kolo kval.
Nicole Giannini 2 6 6
Olga Danilova 0 2 4
17.06.24
2. kolo kval.
Jovana Grujic 2 6 6
Milana Dejanovic 0 1 1
17.06.24
2. kolo kval.
Adi Bitton 2 7 6
Emma Van Poppel 0 5 2
17.06.24
2. kolo kval.
Amelie Justine Hejtmanek 2 6 6
Andjela Lopicic 0 0 1
17.06.24
2. kolo kval.
Marina Lubsheva 2 6 3 10
Sara Pantelic 1 2 6 3
17.06.24
2. kolo kval.
Iva Lakic 1 6 3 10
Luise Reisel skreč 0 3 6 3
17.06.24
2. kolo kval.
Teodora Kostovic 2 6 6
Kateryna Diatlova 0 2 1
17.06.24
2. kolo kval.
Kaat Coppez 2 3 6 12
Nikola Daubnerova 1 6 1 10
17.06.24
2. kolo kval.
Iva Rafailovic 2 6 7 12
Menuha Popovici 0 4 64 10
17.06.24
2. kolo kval.
Nadja Mladenovic 2 2 6 10
Jelena Cvijanovic 1 6 0 6
16.06.24
1. kolo kval.
Mariia Hlahola 2 7 6 10
Polina Shitikova 0 5 0 6
16.06.24
1. kolo kval.
Nadine Martinez 2 3 6 10
Majra Djokic 1 6 2 4
16.06.24
1. kolo kval.
Ralitsa Alexandrova 2 3 6 10
Nikol Mircheva 1 6 1 3
16.06.24
1. kolo kval.
Nikola Daubnerova 2 6 6 10
Darija Ilic 0 2 0 3
16.06.24
1. kolo kval.
Alexa Karatancheva 2 5 6 10
Oriana Gniewkowska 1 7 3 8
16.06.24
1. kolo kval.
Nicole Giannini 2 6 6 10
Kate Zueva 0 0 0 8
16.06.24
1. kolo kval.
Sara Pantelic 2 6 6
Mina Randjelovic 0 0 1
16.06.24
1. kolo kval.
Kseniia Saenko 2 6 6
Nika Ilic 0 1 1
16.06.24
1. kolo kval.
Adi Bitton 2 3 6 10
Maya Alexandrova 1 6 3 2
16.06.24
1. kolo kval.
Milana Dejanovic 2 6 6 10
Kalina Simeonova 0 2 1 2
16.06.24
1. kolo kval.
Amelie Justine Hejtmanek 2 6 6
Sofia Kandela 0 1 0
16.06.24
1. kolo kval.
Menuha Popovici 2 6 6
Mishel Zoi Bratikov 0 0 0
16.06.24
1. kolo kval.
Iva Lakic 2 6 6
Ana Dzabasan 0 0 0
16.06.24
1. kolo kval.
Teodora Kostovic 2 6 6
Temenujka Radovska 0 1 0
16.06.24
1. kolo kval.
Nadja Mladenovic 2 5 6 10
Jelena Gojkovic 1 7 4 7
16.06.24
1. kolo kval.
Jevrosima Mitic 2 7 6 10
Mile Cibulskyte 0 65 1 7
ženy štvorhra antuka Serbia W15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
22.06.24
finále
Natalija Senic/Anja Stankovic 2 7 7
Ksenia Laskutova/Alexandra Shubladze 0 65 64
21.06.24
semifinále
Natalija Senic/Anja Stankovic 2 6 6
Dia Evtimova/Adrienn Nagy 0 3 1
21.06.24
semifinále
Ksenia Laskutova/Alexandra Shubladze 2 7 6
Nikola Daubnerova/Liisa Varul 0 5 1
20.06.24
štvrťfinále
Natalija Senic/Anja Stankovic 2 7 6
Amelie Justine Hejtmanek/Teodora Kostovic 0 5 2
20.06.24
štvrťfinále
Nikola Daubnerova/Liisa Varul 2 5 7 10
Kateryna Lazarenko/Ani Vangelova 1 7 65 4
20.06.24
štvrťfinále
Ksenia Laskutova/Alexandra Shubladze 2 6 6 10
Alexandra Azarko/Olivia Bergler 0 3 3 4
20.06.24
štvrťfinále
Dia Evtimova/Adrienn Nagy 2 4 7 10
Kateryna Diatlova/Mariia Hlahola 1 6 65 6
18.06.24
1. kolo
Nikola Daubnerova/Liisa Varul 2 6 6 10
Olga Danilova/Valeriia Krokhotina 1 4 76 7
18.06.24
1. kolo
Amelie Justine Hejtmanek/Teodora Kostovic 2 6 6 10
Milana Dejanovic/Kseniia Saenko 0 0 1 7
18.06.24
1. kolo
Kateryna Diatlova/Mariia Hlahola 2 6 6
Daria Diatlova/Alexa Karatancheva 0 3 1
18.06.24
1. kolo
Dia Evtimova/Adrienn Nagy 2 6 6
Iva Rafailovic/Anastasiya Zaparyniuk 0 4 3
19.06.24
1. kolo
Natalija Senic/Anja Stankovic 2 6 6
Kaat Coppez/Sara Pantelic 0 4 4
19.06.24
1. kolo
Kateryna Lazarenko/Ani Vangelova 2 6 6
Oriana Gniewkowska/Marina Lubsheva 0 2 3
19.06.24
1. kolo
Ksenia Laskutova/Alexandra Shubladze 2 6 6
Sarah Barry/Nicole Giannini 0 1 0
19.06.24
1. kolo
Alexandra Azarko/Olivia Bergler 2 6 6
Carmen Andreea Herea/Zuzanna Bednarz 0 2 4
<