Fed Cup Group 2019 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
WTA: Fed Cup Group
WTA: Fed Cup Group
WTA: Fed Cup Group
WTA: Fed Cup Group
WTA: Fed Cup Group
WTA: Fed Cup World
WTA: Fed Cup World
WTA: Fed Cup World
WTA: Fed Cup World
WTA: Fed Cup World
WTA: Fed Cup World
WTA: Fed Cup World
WTA: Fed Cup World
WTA: W25 Grenoble
WTA: W25 Trnava
WTA: W15 Antalya
WTA: W15 Monastir
WTA: W15 Palmanova
WTA: W15 Sharm El
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
Fed Cup, Group I, Europe/Africa, Event B live
Fed Cup Group
sety
1
2
3
4
5
06.02.19
Johanna Konta
2
7
6
H2H
Dalila Jakupovic
0
6
7
2
06.02.19
Donna Vekic
2
7
6
H2H
Pemra Ozgen
0
6
0
3
06.02.19
Maria Sakkari
2
6
6
H2H
Anna Bondar
0
3
2
06.02.19
Olga Danilovic
2
7
6
H2H
Ekaterine Gorgodze
0
5
3
07.02.19
Johanna Konta
2
4
6
6
H2H
Maria Sakkari
1
6
2
3
07.02.19
Ekaterine Gorgodze
2
4
6
7
H2H
Jana Fett
1
6
3
5
07.02.19
Aleksandra Krunic
2
3
6
6
H2H
Pemra Ozgen
1
6
4
2
07.02.19
Anna Bondar
2
4
6
6
H2H
Dalila Jakupovic
1
6
1
4
08.02.19
Pemra Ozgen
2
7
6
H2H
Ekaterine Gorgodze
0
6
6
3
08.02.19
Johanna Konta
2
6
6
7
H2H
Anna Bondar
1
2
7
1
6
4
08.02.19
Donna Vekic
2
1
7
6
H2H
Aleksandra Krunic
1
6
5
1
08.02.19
Maria Sakkari
2
4
6
6
H2H
Dalila Jakupovic
1
6
4
3
09.02.19
Johanna Konta
2
7
3
6
H2H
Aleksandra Krunic
1
6
1
6
2
09.02.19
Dalila Jakupovic
2
6
6
H2H
Ekaterine Gorgodze
0
4
4
09.02.19
Reka-Luca Jani
1
3
5
H2H
Jana Fett
skreč
0
6
2
09.02.19
Berfu Cengiz
1
5
H2H
Valentini Grammatikopoulou
skreč
0
3
06.02.19
Rubber 1
Cagla Buyukakcay
2
7
2
6
H2H
Ana Konjuh
1
5
6
3
06.02.19
Rubber 1
Katie Boulter
2
6
6
H2H
Kaja Juvan
0
4
2
06.02.19
Rubber 1
Ivana Jorovic
2
6
6
H2H
Mariam Bolkvadze
0
3
1
06.02.19
Rubber 1
Dalma Galfi
2
6
6
H2H
Valentini Grammatikopoulou
0
0
3
07.02.19
Rubber 1
Katie Boulter
2
6
4
6
H2H
Valentini Grammatikopoulou
1
3
6
3
07.02.19
Rubber 1
Ana Konjuh
2
6
6
H2H
Mariam Bolkvadze
0
4
3
07.02.19
Rubber 1
Ivana Jorovic
2
6
6
H2H
Cagla Buyukakcay
0
2
3
07.02.19
Rubber 1
Dalma Galfi
2
6
6
H2H
Kaja Juvan
0
1
4
08.02.19
Rubber 1
Cagla Buyukakcay
2
6
6
H2H
Mariam Bolkvadze
0
4
1
08.02.19
Rubber 1
Katie Boulter
2
6
6
7
H2H
Dalma Galfi
1
4
7
5
6
1
08.02.19
Rubber 1
Valentini Grammatikopoulou
2
7
5
6
H2H
Kaja Juvan
1
6
2
7
3
08.02.19
Rubber 1
Olga Danilovic
2
2
6
7
H2H
Jana Fett
1
6
2
6
7
09.02.19
Rubber 1
Despina Papamichail
2
3
6
6
H2H
Ipek Soylu
1
6
2
2
09.02.19
Rubber 1
Katie Boulter
2
6
6
H2H
Ivana Jorovic
0
4
3
09.02.19
Rubber 1
Kaja Juvan
1
6
3
H2H
Mariam Bolkvadze
skreč
0
1
0
09.02.19
Rubber 1
Adrienn Nagy
2
6
4
6
H2H
Tena Lukas
1
3
6
4
Fed Cup Group
sety
1
2
3
4
5
06.02.19
Dalma Galfi/Reka-Luca Jani
2
6
6
H2H
Despina Papamichail/Maria Sakkari
0
3
4
06.02.19
Harriet Dart/Katie Swan
2
6
6
H2H
Dalila Jakupovic/Kaja Juvan
0
2
2
06.02.19
Jana Fett/Darija Jurak Schreiber
2
6
6
H2H
Cagla Buyukakcay/Pemra Ozgen
0
4
4
06.02.19
Mariam Bolkvadze/Oksana Kalashnikova
2
6
7
H2H
Olga Danilovic/Ivana Jorovic
0
3
5
07.02.19
Darija Jurak Schreiber/Ana Konjuh
2
7
6
H2H
Ekaterine Gorgodze/Oksana Kalashnikova
0
5
1
07.02.19
Harriet Dart/Katie Swan
2
6
6
H2H
Anna Arkadianou/Despina Papamichail
0
1
4
07.02.19
Olga Danilovic/Aleksandra Krunic
2
6
6
H2H
Berfu Cengiz/Ipek Soylu
0
2
3
07.02.19
Reka-Luca Jani/Adrienn Nagy
2
7
4
6
H2H
Nina Potocnik/Nika Radisic
1
6
3
6
2
08.02.19
Olga Danilovic/Aleksandra Krunic
2
1
6
6
H2H
Darija Jurak Schreiber/Ana Konjuh
1
6
1
4
09.02.19
Berfu Cengiz/Ipek Oz
2
7
6
H2H
Anna Arkadianou/Despina Papamichail
0
6
6
4
<