ZÁPAS
23.05.23 | kvalifik. | Zuzanna Bednarz | Elizabeth Danailova | 6-4, 7-63 | W15 Kursumlijska | antuka |
ŠTATISTIKY
Zuzanna Bednarz | Elizabeth Danailova | |
1. podanie % | 36/75 (48%) | 72/100 (72%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/36 (75%) | 38/72 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/39 (46%) | 14/28 (50%) |
Vyhrané break-bally | 4/14 (29%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 48/100 (48%) | 30/75 (40%) |
Vyhrané body celkom | 93/175 (53%) | 82/175 (47%) |
Dvojchyby | 5 | 6 |
Esá | 1 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Elizabeth Danailova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Zuzanna Bednarz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Elizabeth Danailova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Zuzanna Bednarz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Elizabeth Danailova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Zuzanna Bednarz | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Elizabeth Danailova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Zuzanna Bednarz | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Elizabeth Danailova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Zuzanna Bednarz | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Elizabeth Danailova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Zuzanna Bednarz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Elizabeth Danailova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Zuzanna Bednarz | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Elizabeth Danailova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Zuzanna Bednarz | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Elizabeth Danailova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zuzanna Bednarz | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Elizabeth Danailova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Zuzanna Bednarz | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Elizabeth Danailova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Zuzanna Bednarz | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, A-40 | ||
6-6 | Elizabeth Danailova | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
Poľsko
29.06.05, 18 rokov
29.06.05, 18 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
08.04.98, 25 rokov
08.04.98, 25 rokov
Zuzanna Bednarz vs. Elizabeth Danailova - Vzájomné zápasy
23.05.23 | kvalifik. | Zuzanna Bednarz | Elizabeth Danailova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | W15 Kursumlijska | antuka |
Zuzanna Bednarz form & Elizabeth Danailova form
Zuzanna Bednarz - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Yujin Kim | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Yui Ohwaki | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Yujin Kim | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Wei Zheng | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Danique Havermans | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Benedetta Baratto | 6-2, 6-76, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Margherita Marcon | 2-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Nikol Mishieva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Ogno | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Adela Moravcova | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Gebriela Mihaylova | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.06.23 2. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Elena Micic | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Isabelle Cherny | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
02.06.23 štvrťfinále | vs. Beatrice Ricci | 0-6, 1-3, - Zuzanna Bednarz - skreč | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Denise Valente | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
23.05.23 kvalifik. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Simeva | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Elizabeth Danailova - posledné zápasy
W15 Campinas - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Katja Markus | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicole Giannini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Alexandra Vasilyeva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jordana Victoria Salcedo Franklin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Emiliia Kats | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Tabeth Tadoum | 6-3, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Katie Dyson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Matylda Burylo | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Andjela Lazarevic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Svetlana Samardzic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Zuzanna Bednarz | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Arina Bulatova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Zephyrhills - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Shannon Lam | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sopo - antuka | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Mosquera - antuka | ||||
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Macon - tvrdý | ||||
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Victoria Osuigwe | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Johanna Silva | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.09.22 1. kolo kval. | vs. Isabel Adrover Gallego | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.22 kvalifik. | vs. Luiza Fullana | 6-4, 7-5 | detail zápasu |