Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
11.12.02, 21 rokov
11.12.02, 21 rokov
Zoziya Kardava vs. Izabela Heinzova - Vzájomné zápasy
30.11.20 | 2. kolo kval. | Zoziya Kardava | Izabela Heinzova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Cairo | antuka |
Zoziya Kardava form & Izabela Heinzova form
Zoziya Kardava - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Elizaveta Shebekina | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Ariana Gogulina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Alice Rame | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Natalija Senic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Ada Piestrzynska | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Irina Balus | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Deniz Dilek | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Duru Soke | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Daria Frayman | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.11.22 štvrťfinále | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.11.22 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 7-62, 5-0, Ksenia Laskutova - skreč | detail zápasu | |
08.11.22 1. kolo | vs. Dana Shakirova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Koharu Niimi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.10.22 semifinále | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.22 štvrťfinále | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.10.22 2. kolo | vs. Bianca Bulat | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Izabela Heinzova - posledné zápasy
W25 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Nina Rudiukova | 2-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Fang An Lin | 2-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Diana Yakovleva | 2-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Ju-Yun Jeng | Ju-Yun Jeng - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ju-Yun Jeng | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Sholape Ayanbadejo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Gabriela Nanova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Victoria Borodulina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 4-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Tomoe Yazawa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Vanesa Sulcova | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Joyce Kim Behnke | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Karin Persson | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Safta | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Teodora Sava | 2-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-75, 9-11 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 7-62, 1-6 | detail zápasu | |
07.06.23 kvalifik. | vs. Stefana Lazar | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Dunlap | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Kanduth | 6-1, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Elisa Cesarina Vincenti | 2-6, 4-6 | detail zápasu |