ZÁPAS
17.04.22 | 1. kolo kval. | Zoziya Kardava | Eleanor Baglow | 5-7, 6-2, 10-2 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
24.02.02, 22 rokov
24.02.02, 22 rokov
Zoziya Kardava vs. Eleanor Baglow - Vzájomné zápasy
17.04.22 | 1. kolo kval. | Zoziya Kardava | Eleanor Baglow | 5-7, 6-2, 10-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Zoziya Kardava form & Eleanor Baglow form
Zoziya Kardava - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Elizaveta Shebekina | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Ariana Gogulina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Alice Rame | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Natalija Senic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Ada Piestrzynska | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Irina Balus | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Deniz Dilek | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Duru Soke | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Daria Frayman | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.11.22 štvrťfinále | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.11.22 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 7-62, 5-0, Ksenia Laskutova - skreč | detail zápasu | |
08.11.22 1. kolo | vs. Dana Shakirova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Koharu Niimi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.10.22 semifinále | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.22 štvrťfinále | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.10.22 2. kolo | vs. Bianca Bulat | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Eleanor Baglow - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Luise Reisel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Carina Syrtveit | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lara Salden | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-4, 3-0, Doga Turkmen - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Anastasija Arsic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Mara Guth | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 0-6, 7-66, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 6-75, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Rozalia Gruszczynska | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Koprowska | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Denise Valente | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
27.05.23 semifinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.05.23 štvrťfinále | vs. Denise Valente | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.05.23 2. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Ruien Zhang | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.05.23 kvalifik. | vs. Iva Sepa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Elisa Patta | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Andrea Obradovic | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-4, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Varvara Altukhova | 2-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Basak Eraydin | 6-2, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Nutsa Tsintsadze | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Maja Radisic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Avrora Volkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu |