ZÁPAS
31.05.23 | 1. kolo | Zongyu Li | Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-1 | W25 Yecla | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Zongyu Li | Lucia Llinares Domingo | |
1. podanie % | 37/46 (80%) | 40/57 (70%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/37 (70%) | 16/40 (40%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/9 (67%) | 8/17 (47%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 33/57 (58%) | 14/46 (30%) |
Vyhrané body celkom | 65/103 (63%) | 38/103 (37%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Zongyu Li | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Lucia Llinares Domingo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Zongyu Li | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Lucia Llinares Domingo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zongyu Li | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Lucia Llinares Domingo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Zongyu Li | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Lucia Llinares Domingo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Zongyu Li | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lucia Llinares Domingo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Zongyu Li | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Lucia Llinares Domingo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zongyu Li | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Lucia Llinares Domingo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zongyu Li | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Zongyu Li vs. Lucia Llinares Domingo - Vzájomné zápasy
31.05.23 | 1. kolo | Zongyu Li | Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W25 Yecla | tvrdý |
Zongyu Li form & Lucia Llinares Domingo form
Zongyu Li - posledné zápasy
W25 Qian - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Jiayou Li | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Xiaodi You | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Jiaqi Wang | 7-63, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Ying Zhang | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-74, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Yexin Ma | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Daria Lodikova | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Sijia Wei | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
16.07.23 finále | vs. Xiaodi You | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.07.23 semifinále | vs. Jia-Jing Lu | 6-75, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.07.23 štvrťfinále | vs. Chia Yi Tsao | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
14.07.23 2. kolo | vs. Zijun Jiang | 6-76, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Han Shi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Naho Sato | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Tauste - tvrdý | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Sayaka Ishii | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Guimaraes - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Madison Sieg | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
10.06.23 štvrťfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
09.06.23 2. kolo | vs. Lucia Peyre | 6-2, 7-67 | detail zápasu |
Lucia Llinares Domingo - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Min Liu | 6-1, 6-73, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Anna Orlando Pellicero | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Nikola Daubnerova | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Yana Tsion | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Saoirse Breen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Manuela De Lorenzo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Arianna Zucchini | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ruien Zhang | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Jeanne Meme | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Maria Toma | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 1-6, 3-2, Paula Arias Manjon - skreč | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
09.11.23 štvrťfinále | vs. Nadiya Kolb | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Mina Hodzic | 4-6, 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Anastasia Grechkina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Julia Camblor | 1-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.09.23 štvrťfinále | vs. Ranah Akua Stoiber | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Anjali Rathi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Emma Slavikova | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 7-67, 2-6, 3-6 | detail zápasu |